Mailijas Sairusas jaunais albums līdzināsies Metallica un Britnijas Spīrsas stiliem

Publicēšanas datums : 11.09.2020

Populārā amerikāņu mūziķe atzinusi, ka viņas septītais studijas albums ar nosaukumu “She Is Miley Cyrus” ietvers sevī smagā metāla grupas “Metallica” un pop žanra dīvas Britnijas Spīrsas (Britney Spears) stilu kombināciju.

Pēc albuma pirmā singla “Midnight Sky” publiskošanas, dziedātāja radio stacijai “NRJ” pastāstīja, ka platē būs dzirdams pop žanra melodiju un roka skanējumu savienojums. “Es domāju, ka pirmais singls tiek izdots zem liela spiediena, jo tas parāda, kurā virzienā tu dodies,” stāsta Mailija (Miley Cyrus), “Es mēdzu dziedāt gan Britnijas Spīrsas, gan grupas “Metallica” dziesmas, tāpēc mans ieraksts parādīs mani tādu, kāda es esmu, proti, dažādas daļas, kas mani ir ietekmējušas un iedvesmojušas.” 

Dziedātāja gatavo savu albuma izdošanu jau kopš 2019. gada. Sākumā tas tika plānots mini-albumu triloģijas veidā, tomēr tā izdošanu ietekmēja gan šķiršanās ar vīru Liamu Hemsvortu, gan “Covid-19” pandēmija. No plānotiem trim albumiem, izpildītāja laida klajā tikai vienu - “She Is Coming”. 

Pilnvērtīgā plate, kuras izdošanas datums pagaidām nav zināms, sekos 2017. gada studijas albumam “Younger Now”. Tas guva vidējas kritiķu atsauksmes, tomēr spēja ierindoties Lielbritānijas albumu topa astotajā pozīcijā, turpretī Sairusas dzimtenē viņa ieņēma piekto vietu. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white