Mailija Sairusa, Sia un citi svin austrāliešu balsojumu par viendzimuma laulībām

Publicēšanas datums : 16.11.2017

Tādas zvaigznes kā Mailija Sairusa (Miley Cyrus) un Sia publicējušas ziņojumus Tviterā, paušot savu prieku par to, ka trešdien, 15.novembrī austrālieši ir nobalsojuši „PAR” viendzimuma laulību juridisku atzīšanu savā valstī.

Vakar ticis paziņots, ka 61,6 % Austrālijas velētāju aptaujā, kurai nav nekāda juridiska vai likumdošanas spēka, ir nobalsojuši „PAR” viendzimuma laulību oficiālu atzīšanu savā valstī. Pēc šīs aptaujas rezultātu paziņošanas senātā ticis iesniegts oficiāls lūgums veikt izmaiņas esošajā likumā, kuru Austrālijas premjerministrs Malkolms Tērnbuls (Malcolm Turnbull) solījis nodot izskatīšanai līdz Ziemassvētkiem.

image 1
Miley Cyrus; Sia


Uzzinot šos jaunumus, daudzas slavenības izmantojušas Tvitera iespējas, lai paustu savu prieku par šīm labajām ziņām.

Piemēram Mailija Sairusa, kuras mīļotais vīrietis ir austrāliešu aktieris Liams Hemsvorts (Liam Hemsworth), rakstījusi: „Jā!!! Apsveicu, Austrālija! Katrs šāds solis ir solis tuvāk mieram visā pasaulē.! Mīlu, mīlu, mīlu jūs! Lepojos, ka vismaz pastarpināti esmu austrāliete lol.”Austrāliešu dziedātāja Sia piebildusi: „Austrālieši savu viedokli ir pauduši skaļi un skaidri. #mīlestībairmīlestība,” savu ziņu papildinot ar trim varavīksnes karodziņa, kas ir lesbiešu, geju, biseksuāļu un transpersonu simbols, attēliem.„Šodien cilvēktiesībām ir lieliska diena. #Australia saka JĀ viendzimuma laulībām. BRAVO! Tas mani padara tik laimīgu,” savā kontā ierakstījis dziedātājs Rikijs Mārtins (Ricky Martin).Tikmēr Sems Smits (Sam Smith) savu sajūsmu paudis ar: „JĀ JĀ JĀ JĀ JĀ, AUSTRĀLIJA – JĀ!!!!!!! VĒLOS, KAUT VARĒTU BŪT TUR UN SVINĒT AR JUMS KOPĀ,” papildinot to visu ar daudzām varavīkšņu un raudošu sejiņu emocijbildēm.
Tad viņš turpinājis: „Ieraugot visu savu sarunu istabu pilnu ar varavīksnēm, esmu palicis bez elpas. Tik laimīgs. Visi, tvītojiet varavīksnes, līdz jums sāk sāpēt īkšķi!!!!!!!”Iespējams, pazīstamākā austrāliešu mūziķe Kailija Minoga (Kylie Minogue), kura savā dzimtajā zemē ir piedalījusies kampaņā par viendzimuma laulībām, tvītojusi: #Australia… #MarriageEquality Mīlestība ir mīlestība, vienmēr ir bijusi mīlestība, vienmēr būs mīlestība.”Daudzas slavenības sociālajos tīklos ir dalījušās ar Sidnejas Operas, kas zaigo visās varavīksnes krāsās, attēlu.Pie labo ziņu svinētājiem mūziķu vidū jāmin arī Bojs Džordžs (Boy George) un Kamila Kabeijo (Camila Cabello).


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white