Mailija Sairusa sadarbībā ar Dua Lipa izdod jaunu singlu “Prisoner”

Publicēšanas datums : 20.11.2020

Popmūzikas superzvaigzne Mailija Sairusa sadarbībā ar vēl vienu spilgtu popmūzikas zvaigzni Dua Lipu izdod dziesmu “Prisoner”, kas ir ilgi gaidītais otrais singls no Mailijas 27.novembrī gaidāmā septītā studijas albuma “Plastic Hearts”. 

Dziesmai līdztekus klajā nāk arī  mazliet bezkaunīgs un pārspīlēts mūzikas video, kuru režisējusi Alana Oherlija (Alana Oherlihy) un pati Mailija. 

Pagājušajā nedēļā Mailija atklāja arī sava gaidāmā albuma “Plastic Hearts” dziesmu sarakstu, kurā būs iekļauti arī kopdarbi ar tādām zvaigznēm kā Bilijs Aidols (Billy Idol) un Džoanna Džeta (Joan Jett). Tajā arī iekļautas kritiķu atzītas dzīvā ieraksta kaverversijas grupas “Blondie” dziesmai “Heart of Glass”, kā arī “The Cranberries” dziesmai “Zombie”. Jauno albumu jau dēvē par dziedātājas jaunas ēras sākumu, raksturojot viņas balsi kā ļoti atbilstošu rokenrola skanējumam. Šīs pārlieku neapstrādātās versijas klasiskiem hītiem, kurus Mailija ir padarījusi par saviem, isniedz ieskatu gaidāmajā septītajā studijas albumā, kurā iekļautas 12 dziesmas. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Miley Cyrus, Dua Lipa

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white