Mailija Sairusa paziņojusi par jaunu albumu

Publicēšanas datums : 23.10.2020

Amerikāņu dziedātāja ieintriģēja savus klausītājus, laižot klajā savu šā gada vienīgo singlu “Midnight Sky”. Tagad mūziķe darīja zināmu, ka singls tiks ietverts viņas nākošajā studijas platē “Plastic Hearts”, kas iznāks 27. novembrī.

Sairusas (Miley Cyrus) mūzikas cienītāji var iegādāties albumu iepriekšpārdošanā jau tagad un saņemt trīs ierakstus. Iepriekš izdoto “Midnight Sky”, kā arī dzīvos izpildījumus, kad dziesminiece ierakstīja kaverversijas skaņdarbiem “Heart of Glass” un grupas “Cranberries” “Zombie”.

Līdz ar paziņojumu par jauno plati, dziedātāja veltīja pāris vārdus īpašajam notikumam, pievienojot tekstu sociālajos medijos. Dziedātāja atzīst, ka viņa sāka strādāt pie šī albuma divus gadus atpakaļ, taču viss viņas dzīvē mainījās, ieskaitot ne tikai dziesmas, bet arī privātos notikumus. “Tiklīdz es sāku domāt, ka viss ir gatavs, to bija jānodzēš, ieskaitot manas mūzikas būtiskumu, jo viss bija mainījies,” raksta izpildītāja.

Pēc kārtas septītā studijas plate sekos 2017. gada albumam “Younger Now”. Toreiz tas ierindojās Lielbritānijas albumu topa astotajā pozīcijā, savukārt mākslinieces dzimtenē palika piektajā vietā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white