Mailija Sairusa izsakās par dzīvi skaidrā, šķiršanos un seksu ar Dua Lipa

Publicēšanas datums : 04.12.2020

Mailija Sairusa (Miley Cyrus) vienmēr ir bijusi ļoti atklāta meitene. 28 gadus vecā aktrise un dziedātāja nesen aprunājusies ar, iespējams, slavenāko ASV radio personību Hovardu Sternu (Howard Stern) un, lūk, kas viņai bijis sakāms par dažādām tēmām:

Par videoklipu duetam ar Dua Lipa “Prisoner”

Lai gan Strens apgalvojis, ka izskatoties, ka klipā abas dziedātājas tiešām nodarbojas ar seksu, Sairusa apgāzusi šo pieņēmumu. “Mēs nenodarbojāmies ar seksu. Diemžēl.”

Pēc tam Mailija norādījusi uz faktu, ka Dua satiekas ar modeli Anvaru Hadidu (Anwar Hadid). “Es negribu Duai neko sačakarēt. Taču man noteikti patīk izlikties, ka mums ir sekss, jo tas dod mūsu video daudzus skatījumus. Tā ir tāda standarta popkultūras manipulācija.”

Par dzīvi skaidrā

Kā zināms, šī tēma popzvaigznei laiku pa laikam ir aktuāla. Uz jautājumu, cik tad grūti ir palikt skaidrā, dziesmas “Malibu” izpildītāja atbildējusi: “Vienkārši ir jāpieņem lēmums. Ja es kaut ko vēlos darīt, es to daru, tas nav apspriežams. Tāpēc man varbūt nebija tik grūti kā vairumam cilvēku.”

Spēcīgās balss īpašniece gan atzinusi, ka pandēmijas apstākļos noturēties skaidrā esot īpaši sarežģīti. “Daudzi cilvēki šajā laikā norāvās no ķēdes, arī es biju viņu vidū. Par laimi, es neatgriezos pie narkotiku lietošanas, taču tiku lietojusi alkoholu.”

Par šķiršanos no aktiera Liama Hemsvorta (Liam Hemsworth)

Viņu laulības izjukšanā alkohols neesot vainojams, taču to spēcīgi iespaidojis lielais Kalifornijas mežu ugunsgrēks, kurā tika iznīcināta viņu māja Malibu.

Tā kā es esmu visai intensīvs cilvēks, es negribu sēdēt un apcerēt lietu nozīmi. Es vienkārši pieķēros tam, kas bija palicis pāri, proti viņam. Un es tiešām viņu ļoti, ļoti mīlēju un mīlu vēl šobrīd, mīlēšu vienmēr.” Taču māksliniece atzinusi, ka starp abiem bijis “pārāk daudz konfliktu”, bet viņai nepatīkot ne drāma, ne strīdi.

image 2

Par “Hannu Montanu” (“Hannah Montana” – televīzijas seriāls, ar kuru Mailija iekaroja plašu popularitāti vēl bērnībā)

Lai gan pagājis jau gandrīz 10 gadu, kopš seriāls beidzies, tā galvenā akrise nav aizmirsusi, ar kādu spiedienu viņai nācās saskarties, esot Disneja kanāla zvaigznei.

Daļa manas auditorijas bija pieķērusies šim tēlam, kas nebiju es pati,” viņa sacījusi Sternam. Tas viņai licis apšaubīt sevis pašas vērtību. Viņasprāt, jau pati seriāla iecere bijusi nepareiza, jo, kad Hanna ir viņa pati, neviens viņu neievēro, bet, kad tiek likta lietā parūka, meikaps un mikrofons, viņu pēkšņi vajā spiedzošu pielūdzēju pūļi. 

Tomēr Mailija par to nedusmojoties. “Es protu nomest parūku kā neviens cits. To nu esmu iemācījusies,” jokojusi dziedātāja. 

Foto: instagram 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Miley Cyrus, Dua Lipa

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white