Mailija Sairusa izdod ilgi gaidīto albumu “Plastic Hearts”

Publicēšanas datums : 27.11.2020

Popmūzikas superzvaigzne Mailija Sairusa izdod savu ilgi gaidīto jauno ierakstu albumu “Plastic Hearts”. Viņas septītajā studijas albumā piedalījās tādi viesmākslinieki kā Bilijs Aidols (Billy Idol), Džoanna Džeta (Joan Jett) un Dua Lipa. Mailija jau ir izdevusi divus singlus no šī albuma – “Prisoner”, kas ir kopdarbs ar Dua Lipu un kuram tika izdots Alanas Oherlijas (Alana Oherlihy) un pašas Mailijas režisēts mūzikas videoklips -  mazliet bezkaunīgs un pārspīlēts rokmūzikas video, kā arī vasarā izdotais hīts “Midnight Sky”. 

Jaunajā albumā ir  arī iekļautas kritiķu atzītas dzīvā ieraksta kaverversijas grupas “Blondie” dziesmai “Heart of Glass”, kā arī “The Cranberries” dziesmai “Zombie”. Jauno albumu jau dēvē par dziedātājas jaunas ēras sākumu, raksturojot viņas balsi kā ļoti atbilstošu rokenrola skanējumam. Šīs pārlieku neapstrādātās versijas klasiskiem hītiem, kurus Mailija ir padarījusi par saviem, sniedz ieskatu gaidāmajā septītajā studijas albumā, kurā iekļautas 12 dziesmas. 

Albuma vāciņu rotā bilde, ko uzņēmis ikoniskais rokenrola fotogrāfs Miks Roks (Mick Rock). Tagad  Mailija ir pievienojusies  rokmūzikas leģendām, kuras Miks ir fotogrāfējis – Deivids Bovijs (David Bowie), Lū Rīds (Lou Reed), Igijs Pops (Iggy Pop), Džoanna Džeta (Joan Jett), un Debija Harija (Debbie Harry). 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

 

Mākslinieki: Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white