Mailija Sairusa izdevusi savu jaunāko singlu

Publicēšanas datums : 14.08.2020

Pēc vairāku nedēļu ilgām sarunām par jaunās mūzikas izdošanu, Mailija Sairusa (Miley Cyrus) iepriecināja savus fanus ar nākamā studijas albuma jaunākā singla “Midnight Sun” un tā muzikālā videoklipa izdošanu.

Dziedātājas muzikālais video tika režisēts viņas pašas spēkiem, atveidojot tajā arī galveno lomu. Izpildītāja redzama dažādos tērpos, piemēram, melnā bodijā no “Chanel”, pielaikojot melnus, garus cimdus, kas papildināti ar “Swarowski” kristāliem, kā arī melnbaltā kostīmā, kas rotāts ar zaigojošiem akmeņiem. 

Radot šo dziesmu un video, Mailija iedvesmojās no tādām izcilām un spēcīgām  sievietēm, mūzikas ikonām kā Stīvija Niks (Stevie Nicks),  Džoanna Džeta (Joan Jett) un Debija Harija (Debbie Harry). Mūzikas video  Mailija redzama savā patiesākajā būtībā –  neaizskarama, daudzveidīga, seksīga, pašpārliecināta, eksperimentāla un stipra. 

Dziesma tiks ietverta mūziķes septītajā studijas albumā “She Is Miley Cyrus”, kas sekos mini-albumam (EP ierakstam) “She Is Coming”, kurā lielu popularitāti izpelnījās singls “Mother’s Daughter”. Savukārt iepriekšējo pilnvērtīgu albumu Sairusa laida klajā 2017. gadā. “Younger Now” nosaukumu nēsājošā plate spēja ierindoties astotajā pozīcijā Lielbritānijā un sasniegt piekto vietu izpildītājas dzimtenē. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

 

Mākslinieki: Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white