Mailija Sairusa, Imagine Dragons un citi godinās Fleetwood Mac

Publicēšanas datums : 11.01.2018

Vairāki populāri mūziķi godinās leģendāro grupu Fleetwood Mac, kam piešķirs “MusiCares” “Gada personas” balvu. 

Imagine Dragons, Mailija Sairusa (Miley Cyrus), Little Big Town, Juanes, Portugal. The Man, Brendija Karlaila (Brandi Carlile), Zac Brown Band, Lorde (Lorde), OneRepublic, Harijs Stailss (Harry Styles), Kīts Urbans (Keith Urban), Haim un citi 26. janvārī kāps uz Ņujorkas “Radio City Music Hall” skatuves, lai godinātu leģendāro grupu Fleetwood Mac. Pasākumu apmeklēs arī kādreizējais ASV prezidents Bils Klintons (Bill Clinton), kurš pasniegs grupai “MusiCares” balvu kā “Gada personai”. 

image 1
Fleetwood Mac
 

“MusiCares” “Gada personas” balvu katru gadu piešķir Ierakstu akadēmija (The Recording Academy) – tā pati organizācija, kas piešķir “Grammy” balvas. Šo apbalvojumu pasniedz mūziķiem, par viņu mākslinieciskajiem sasniegumiem mūzikas industrijā un ieguldījumiem filantropiskajā darbā. Balvas nosaukumā iekļauts bezpeļņas veselības aprūpes organizācijas nosaukums “MusiCares”, kuru radījusi akadēmija, lai nodrošinātu veselības un medicīnisko palīdzību mūziķiem, kam tā ir nepieciešama. Katru gadu balvu pasniedz veltījuma koncerta laikā, palīdzot savākt līdzekļus “MusiCares”.

Iepriekš apbalvojumu saņēmuši tādi mūziķi kā Tonijs Benets (Tony Bennett), Bono (Bono), Fils Kolinss (Phil Collins), Nils Daimonds (Neil Diamond), Bobs Dilans (Bob Dylan), Areta Frenklina (Aretha Franklin), Eltons Džons (Elton John), Stīvijs Vonders (Stevie Wonder) un daudzi citi. 

Fleetwood Mac ir britu-amerikāņu rokgrupa, kas pastāv jau kopš 1967. gada. Savas karjeras laikā grupa ir pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus ierakstu visā pasaulē, padarot viņus par vienu no pasaulē pieprasītākajām grupām. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white