Mailija Sairusa grib skūpstīt Hariju Stailzu

Publicēšanas datums : 12.01.2021

Mailijai Sairusai (Miley Cyrus) nebūtu nekas iebilstams, ja Harijs Stailzs (Harry Styles) teiktu, ka vēlas viņu vienkārši dievināt (starp citu, dziesma ar nosaukumu “Adore You” atrodama gan Harijai, gan Mailijas repertuārā).

Nesenā intervijā britu radiostacijai “Heart” 28 gadus vecā mūziķe un aktrise atklājusi dažu labu savu vēlmi un iekāri. Kad raidījuma vadītājs Marks Raits (Mark Wright) licis viņai izvēlēties, kuru puisi labprātāk noskūpstītu – Džastinu Bīberu (Justin Bieber) vai kādreizējo puišu grupas One Direction smukulīti, Mailijai pēc atbildes nav bijis jāmeklē ilgi.

image 1

“Tā ir vienkārša izvēle, protams, Hariju,” viņa nekavējoties atbildējusi. “Džastinu Bīberu es pārāk ilgi pazīstu, un ar viņu jūtos kā ar ģimenes locekli. Harijs Stailzs! Viņš tiešām labi izskatās.” Savu izvēli Mailija papildinājusi ar acs piemiegšanu un no pirkstiem veidotu pistoli, tā kā mēs zinām, ka viņa to domāja nopietni.

Un, ja nu kādam tomēr vēl bijušas šaubas par Sairusas izvēli, dziesmas “Midnight Sky” izpildītāja uzsvaram piebildusi: “Tiešām labi! Man patīk, ja puiši valkā tīkliņzeķes.”

Viens ir skaidrs – 26 gadus vecais dziesmas “Watermelon Sugar” izpildītājs pašlaik atrodas slavas zenītā. Viņu vienlaikus slavē gan par panākumiem mūzikas lauciņā, gan par dzimumu robežu izpludināšanu modes industrijā, un izskatās, ka Mailija atbalsta to visu.

“Un mums ir līdzīga gaume,” viņa turpinājusi. “Manuprāt, dalīties drēbju skapja saturā, daloties kopīgā dzīvē – tam ir sava jēga.”

Kad raidījuma vadītājs piedāvājis noorganizēt randiņu, Mailija, kura pagājušajā vasarā izšķīrās no sava drauga Kodija Simpsona (Cody Simpson), atklājusi, ka cilvēki nemitīgi piedāvājot viņai savus savedēja pakalpojumus. “Ikviens šobrīd vēlas būt mans Amoriņš,” viņa atzinusi.

Jāsaka gan, ka Harija gadījumā Mailija savu izdevību varētu būt jau nokavējusi, jo viņa uzmanību pašlaik piesaistījusi skaistā aktrise Olīvija Vailda (Olivia Wilde). Vairāk par to vari izlasīt šeit

Pēc tam Raits apjautājies arī, kuru no meitenēm Mailija labprātāk skūpstītu – Dua Lipa vai Cardi B

Šis jautājums prasījis lielākas pārdomas no dziedātājas puses, bet beigās noteicošais faktors bijis tas, ka Mailija kopā ar Dua Lipa nesen piedalījusies dziesmas “Prisoner” videoklipa filmēšanā.

Dua Lipa es jau it kā esmu skūpstījusi,” skaidrojusi dziedātāja. “Tāpēc varbūt Kardi. Man patīk darīt lietas, ko nekad iepriekš neesmu darījusi, kaut ko jaunu. Es noskūpstītu Kardi.”

Izskatās, ka senā patiesība joprojām ir aktuāla – Mailija nudien nav apvaldāma. (“Can’t Be Tamed”).

Foto: rollingstone.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Miley Cyrus, Harry Styles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white