Mailija Sairusa gatava laist klajā savu albumu novembrī

Publicēšanas datums : 14.10.2020

Populārās dziedātājas Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) septītais studijas albums “She Is Miley Cyrus” tiks izdots šā gada novembrī, ziņo medijs “Music Week”.

Konkrēts plates izdošanas datums pagaidām nav zināms, kā arī paša novembra paziņošana par albuma izdošanas mēnesi kļuva par pārsteigumu faniem. Iepriekš dziesminiece atzinās, ka nesteidzas laist klajā jaunu ierakstu. “Tas ir tā, kad es kaut ko jūtu, es to piedzīvoju, es par to uzrakstu un izdodu. Kad tu saceri dziesmu, lielākoties tu raksti par savu pieredzi. Savukārt tad, kad tu izdod skaņdarbu, tu esi pāraudzis šo pieredzi,” stāsta dziedātāja.

Nesenajā intervijā radio stacijai “NRJ” Sairusa pastāstīja, ka jaunajā albumā būs dzirdams pop žanra melodiju un roka skanējumu savienojums, tas sevī ietvers smagā metāla grupas “Metallica” un pop žanra dīvas Britnijas Spīrsas (Britney Spears) stilu kombināciju.

Dziedātāja gatavo savu septīto studijas plati izdošanu jau kopš 2019. gada. Sākumā tas tika plānots mini-albumu triloģijas veidā, tomēr tā izdošanu ietekmēja gan šķiršanās ar vīru Liamu Hemsvortu, gan “Covid-19” pandēmija. No plānotiem trim albumiem, izpildītāja laida klajā tikai vienu - “She Is Coming”.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white