Mailija Sairusa drīzumā ir gatava izdot savu jauno albumu

Publicēšanas datums : 10.05.2019

Amerikāņu dziedātāja savā “Twitter” profilā paziņojusi par to, ka nodemonstrējusi savu ierakstu priekš “iHeartRadio”. Mūziķe atzinusi, ka viņi bijuši par to pārsteigti un gluži tikpat pārsteigti būs arī fani. Pašlaik Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) “Twitter” profila aprakstā ir redzams datums 30.05, kas, iespējams, liecina par albuma iznākšanas datumu, kā arī izpildītāja savos sociālo mediju profilos ir pievienojusi vairākus attēlus ar vārdiem “She is coming”. 

Šīs nedēļas sākumā Mailija sniedza nelielu ieskatu dziesmā, kuras nosaukums, visdrīzāk, būs “Bad Karma”.

Janvāra intervijā raidījumam “Most Requested Live With Romeo”, dziedātāja nejauši atklāja iepriekšminētās dziesmas nosaukumu. “Es un mans producents Marks Ronsons (Mark Ronson) esam strādājuši pie vairākām dziesmām no manā nākamā albuma. Dažreiz vizuālais dziesmas aspekts, iedomājoties, kā tas var izskatīties, spēj mani ietekmēt arī vokāli”, pastāstīja Mailija, “Esmu ļoti vizuāla personība, kad es ierakstu vokālu, es iedomājos kādu lūpu krāsu es uzlikšu, filmējot mūzikas klipu, gluži kā dziesmā “Bad Karma”. Ou, man to nevajadzēja teikt. Tur, nu, tas ir. Dziesma, ko mēs kopīgi esam uzrakstījuši.”

Jaunais albums kļūs par septīto Sairusas studijas albumu un sekos 2017. gada platei “Younger Now”, kam Lielbritānijas albumu topos izdevās ieņemt astoto vietu, savukārt ASV tas palika piektais. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white