Mailija Sairusa atzinusies, ka viņai sekojis NLO

Publicēšanas datums : 21.10.2020

Jaunākajā sniegtajā intervijā žurnālam “Interview”, dziedātāja Mailija Sairusa (Miley Cyrus) atklāja kādu interesantu faktu. Stāstot par savu karjeru, jauno grupas “Metallica” kaveru albumu izveidi un pavadīto dzīvi ceļā, mūziķe pavēstīja, ka kādu dienu viņai sekojis NLO.

Intervētājs Riks Ouens (Rick Owens) vienā brīdī atzina, ka ir bijis slepenajā amerikāņu militārajā bāzē “Zonā 51”, pēcāk pastāstot, ka netic nekādām ārpuszemes radībām, taču būtu pārāk augstprātīgi atzīt, ka cilvēki ir vienīgās būtnes visumā. Sairusa piekrita intervētāja izteikumam, papildinot to ar savu stāstu. 

Mēs ar draugu braucām cauri Sanberdardinjo pilsētai un mums pakaļ dzinās kaut kāds NLO. Vislabākais veids kā to aprakstīt ir kā lidojošs sniega tīrītājs. Tam priekšā bija tāds arkls un tas spīdēja dzeltens. Es to redzēju lidojam un mans draugs to redzēja. Dažas mašīnas stājās uz ceļa, lai paskatītos, tāpēc es domāju, ka tas bija reāls,” stāsta mūziķe, “Esmu diezgan pārliecināta par to, ko es redzēju, taču pirmīt es nopirku marihuānas vasku, tāpēc ir iespējamība, ka tas ir saistīts,” piebilda dziesminiece.

Kaut gan izpildītāja nevar pilnvērtīgi pierādīt savu teikto, viņa atzīst, ka tas izsita viņu no sliedēm uz vairākām dienām. Sairusa stāsta, ka pēc šī atgadījuma viņa vairāk nevarēja lūkoties debesīs vairākas dienas, bailēs, ka tas var atgriezties.  

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Miley Cyrus

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white