Maikls Bublē laidis klajā dziesmu "Gotta Be Patient"

Publicēšanas datums : 02.05.2020

Grammy balvas ieguvējs, romantiskais dziedātājs Maikls Bublē (Michael Bublé ), spāņu mūziķu "Stay Homas" dziesmu “Gotta Be Patient”, dzirdēja atrodoties karantīnā kopā ar savu ģimeni Vankūverā. Viņam dziesma ļoti iepatikās un viņš ar to nekavējoti dalījās Facebook vietnē. Saņemot dāsno fanu atsaucību, Bublē nolēma ierakstīt dziesmu savā versijā, pieaaicinot Barenaked Ladies un Warner Latino paspārnē esošo meksikānu izpildītāju Sofia Reyes.

image 1


Bublé ziedos daļu no dziesmas ienākumiem Sarkanā Krusta biedrībai Kanādā un Argentīnā. "Barenaked Ladies" savu daļu ziedos "Canada Food Bank", bet Sofia vairākām Latīņu organizācijām.

“Gotta Be Patient” autori ir Rai Benet, Guillem Boltó, Klaus Stroink no apvienības "Stay Homas", kuri ieraksta katru dienu jaunu dziesmu no kādas mājas jumta Barselonā, kamēr atrodas karantīnā. “Ilgu laiku nevarēju dziesmu dabūt arā no galvas un par spīti izacinājumam to salikt kopā, jo katrs izpildītājs atrodas savā dzīvesvietā, es tomēr ķēros klāt iecerei. Uzrunāju Barenaked Ladies un Sofia, kuri nekavējoties piekrita. Īpaši pievilcīga likās ideja par  izpildījumu vairākās valodās, jo tas saskan ar dziesmas vārdiem un šī brīža sitāciju”, komentē Maikls Bublē. “Mums bija patiess gandarīojums sadarboties ar Bublē un Sofia. Viss notika visai ātri. Mūzika atrod ceļu pie klausītājiem”, komentē Barenaked Ladies.

 

#PALIECMĀJĀS un klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4 

 
 

Mākslinieki: Michael Buble

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white