Madonnas fani iesūdzējuši mūziķi tiesā

Publicēšanas datums : 04.02.2020

Divi sarūgtināti leģendārās pop dīvas fani, iesūdzējuši Madonnu tiesā par dziedātājas vēlo ierašanos uz savu koncertu 2019. gada septembrī un oktobrī.

Izpildītāja uz savu koncertu Ņujorkas rajonā Bruklinā ieradās trīs stundas vēlāk. Apmeklētāji apgalvo, ka bijuši maldināti pirkt dārgas koncertu biļetes uz šovu, kam bija nepieciešams sākties 20.30, taču mūziķe norādītajā laikā neieradās. Fani vērsušies tiesā, norādot, ka Madonna un ierakstu kompānija “Live Nation” nodarbojas ar maldīgu reklāmu un negodīgu tirdzniecību.

Klāt šīm pretenzijām pievienojās arī nepilngadīgo apmeklētāju problēmas atrasties izpildītājas koncertā. Ņemot vērā Madonnas kavēšanos, šovam bija jānoslēdzas vēlāk pēc pusnakts, kas noved pie tā, ka 18 gadus nesasniegušie apmeklētāji legāli vairāk nespēja atrasties dziesminieces koncertā, padarot viņu biļetes par bezvērtīgām.

Šī tiesas prāva seko novembra lietai, kad Neits Holanders (Nate Hollander) vērsās tiesā, pieprasot kompensāciju 15 tūkstošu dolāru no ierakstu kompānijas “Live Nation”, kad uzzināja, ka koncerts sāksies divas stundas vēlāk pēc norādītā laika. Uz pieprasījumu dziedātāja atbildēja, ka visiem ir jāsaprot - karaliene nekad nekavē.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

Mākslinieki: Madonna

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white