Madonna šogad laidīs klajā jaunu albumu

Publicēšanas datums : 03.08.2018

Šogad Madonna palutinās savus fanus ar jaunu albumu.

Tas būs popmūzikas karalienes 14.studijas albums, kas sekos viņas 2015.gadā izdotajai platei „Rebel Heart”.

image 5Nesen Madonna mierinājusi fanus, ka līdz jaunā albuma klajā laišanai viņiem vairs nevajadzēs gaidīt ilgi.

„Es tikko esmu satikusi daudz tiešām apbrīnojamu mūziķu un savā jaunajā albumā esmu sadarbojusies ar daudziem no viņiem, tāpēc var teikt, ka Lisabona ir iedvesmojusi gan manu darbu, gan mūziku,” dziedātāja pastāstījusi žurnāla „Vogue” Itālijas izdevumam, īpaši atzīmējot viņas pārcelšanās uz dzīvi Portugālē nozīmību.

image 1„Kā gan citādi? Nespēju iedomāties, ka būtu varējusi nodzīvot veselu gadu, nebūdama informēta par visu tās kultūras dzīvi.”
Dziedātāja, kura mēneša vidū svinēs 60.jubileju, apstiprinājusi, ka viņas jaunākie ieraksti „tiks apkopoti albumā, kas tiks laists klajā līdz šā gada beigām.”

image 2
Madonna


Mājienu par jaunu mūziku no viņas puses Madonna devusi jau maijā, kad Instagramā publicējusi savu attēlu, kurā redzama zem uzraksta „Beautiful Game” („Skaistā spēle”), ar bildi pavadošiem vārdiem: „Ko es jebkad esmu iemācījusies….. Drīzumā! ! #music #magic #mirwais.”

That I never Learned.............Coming Soon! #music #magic #mirwais

A post shared by Madonna (@madonna) on


No šī ieraksta daudzi fani bija secinājuši, ka franču mūzikas zvaigzne Mirwais darbosies kā jaunās mūzikas producents.  Viņš jau iepriekš bija strādājis ar popzvaigzni pie viņas albumiem „Music”, „American Life” un „Confessions on a Dance Floor”.

image 6
Mirwais


Lai arī Madonna nav atklājusi, kurus mūziķus uzlūgusi kā sava jaunā albuma viesmāksliniekus, dažiem šķitis, ka Nikijas Mināžas (Nicki Minaj), Džastina Timberleika (Justin Timberlake) un Farela Viljamsa (Pharrell Williams), ar kuriem Madonna sadarbojusies iepriekš, pēdās varētu iet Ariana Grande.

image 3Pagājušajā mēnesī Ariana savā Tvitera kontā bija ievietojusi fotogrāfiju, kurā redzama kopā ar dziesmas „Like a Virgin” izpildītāju, un uzrakstu: „Paldies @madonna… tu zini, par ko.”


Fani ievērojuši, ka dziedātāja ierakstam pievienojusi Zelta Vārtu tilta emocijbildi, kuru iepriekš izmantojusi, kad stāstījusi par jaunu mūziku.

Patiesība vai iedomas, to varēsim noskaidrot līdz gada beigām.

image 4
Madonna

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white