Madonna kopā ar Malumu izdod pirmo dziesmu no sava jaunākā albuma “Madame X”

Publicēšanas datums : 18.04.2019

Popmūzikas karaliene ir atgriezusies ar ilgi gaidīto albumu, publiskojot tā pirmo dziesmu “Medellin”. Turpretī 15 dziesmu garais studijas albums, tiks izdots 14. jūnijā.

Mūziķe paziņoja, ka jaunizdotā skaņdarba mūzikas video, klausītāji spēs sagaidīt 24. aprīlī, plkst. 23.00. Tā pirmizrāde notiks MTV muzikālajā pasākumā, kur Madonna kopā ar britu dīdžeju Trevoru Nelsonu (Trevor Nelson) iesaistīsies sarunā par sava jaunākā albuma ietekmi un radošajiem spēkiem, kas stāv aiz viņas karjeras. Pasākums tiks translēts arī tiešraidē, tāpēc skatītājiem tiks piedāvāta iespēja uzdot izpildītājai jautājumus. 

Mūziķes dzīvi pēdējo gadu laikā stipri ietekmēja Lisabona un Portugāle. “Madame X” ir kolekcija no 15 dziesmām, lai godinātu Madonnas karjeras ilgo mīlas dēku ar Latīņamerikas mūziku, kultūru un citām globālām ietekmēm. “Lisabona ir vieta, kur radās mans ieraksts”, stāsta dziedātāja, “Tur es atradu savu cilti un maģisko zemi pilnu ar neticamiem mūziķiem, kas pastiprināja manu ticību tam, ka mūzika visā pasaulē ir saistīta, un tā patiesi ir visuma dvēsele.”

Dziedātāja atskaņos vienu no jaunajām dziesmām Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā. “Madame X” tiks izdota divās versijās - standarta un luksusa, kā arī kļūs par Madonnas 14. albumu un nākamo pēc 2015. gada plates “Rebel Heart”. 

Iepazīsties ar albuma dziesmu sarakstu.

"Medellin" kopā ar Maluma

"Dark Ballet"

"God Control" 

"Future" kopā ar Quavo

"Batuka"

"Killers Who Are Partying"

"Crave" kopā ar Swae Lee

"Crazy"

"Come Alive"

"Faz Gostoso" kopā ar Anittu

"Bitch I'm Local" kopā ar Maluma     

"I Don't Search I Find"

"I Rise"

"Extreme Occident" (tikai luksusa versijā)

"Looking for Mercy" (tikai luksusa versijā)

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Mākslinieki: Madonna, Maluma

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white