Luiss Kapaldi uz kādu laiku nozudīšot

Publicēšanas datums : 06.01.2021

Lai var ko no jauna sākt...

Labā ziņa ir tā, ka faniem pavisam drīz būs iespēja klausīties jaunus Luisa Kapaldi (Lewis Capaldi) skaņdarbus. Sliktā ziņa – līdz tam brīdim no Luisa nebūs ne čiku, ne grabu.

Nedēļas sākumā dziesmas “Someone You Loved” izpildītājs izmantojis sociālos tīklus, lai paziņotu savus jaunumus, savu publikāciju aprakstot ar vārdiem: “Tiksimies ar jums vēlāk šogad, kad varēšu aizbāzt jums rīkli ar jaunu albumu.”

Pats publicētais paziņojums sastāvējis no zīmītes ar tekstu: “Goda vārds, pēdējie pāris gadi man ir bijuši gluži neticami, un man ļoti daudz nozīmē jūsu visu atbalsts. Kādu brītiņu nozudīšu no radara, lai piespiestos un pabeigtu otro albumu. Šajā laikā nelietošu sociālos tīklus, tāpēc jums visiem vajadzēs iztikt bez manas pastāvīgās muldēšanas un pastāvīgās vēlmes nopelnīt, jūs noniecinot, vai kaut kā tā.”

“Ceru, ka jums visiem ir bijuši burvīgi Ziemassvētki un Jaunā gada vakars, redzēsimies, lielie, mīlīgie izdzimteņi, kaut kad vēlāk šogad, kad man būs jauna mūzika, ko, kā varu iedomāties, kritiķi visā pasaulē nopels un kas komerciāli izgāzīsies gluži tāpat kā man iepriekšējais ražojums, tādejādi iezīmējot 15 minūšu slavas beigas, ko es, runājot atklāti, nemaz nebiju pelnījis jau pašā sākumā,” viņš jokojot noslēdzis savu paziņojumu.

Atzīmēja, ka Luisa gaidāmais albums sekos viņa 2019. gada debijai “Divinely Uninspired to a Hellish Extent”, kurā ietilpst tādi hiti kā "Before You Go" un viņa jau iepriekš pieminētais Billboard Hot 100 topa virsotni sasniegušais "Someone You Loved."

Tad nu bruņojamies ar pacietību, jo labs nāk ar gaidīšanu!

Foto: rollingstone.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Lewis Capaldi

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white