Luiss Kapaldi pastāstīja kā pavada laiku karantīnā

Publicēšanas datums : 25.08.2020

Skotu dziedātājs sniedza nelielu interviju medijam “Billboard”, pastāstot kā viņš pavada laiku karantīnā savā dzimtenē, kā arī to, kā viņš jūtas, vairāk neatbilstot viena hita autora titulam.

Dziesminieka tēvs strādā ēdiena izplatīšanas nozarē, savukārt māte ir medmāsa. Luiss (Lewis Capaldi) atklāj, ka viņš ir iestrēdzis savu vecāku mājoklī, ņemot vērā, ka 2020. gada koncertu tūres plāni tika atcelti. “Viņi abi pavada visu dienu darbā, atnāk mājās un redz savu 23 gadus veco dēlu, kurš, var teikt, ka šobrīd ir bezdarbnieks, vienās apakšbiksēs ar čipsu netīrumiem uz sava vēdera. Nav diez ko smuks skats, ko redzēt pēc ilgas darba dienas,” skaidro mūziķis.

Tomēr izpildītājam ir ar ko palielīties vecāku priekšā. Viņa pēdējais singls “Before You Go” sasniedzis 10. pozīciju amerikāņu singlu topā, savukārt Lielbritānijā tas ierindojās pirmajā vietā, kļūstot par dziedātāja otro singlu topu augšgalos. Kad strujo popularitāti ieguva hits “Someone You Loved”, Kapaldi bija pirmais, kas “Twitter” platformā ierakstīja: “Esmu mans mīļākais viena hita autors.” Tagad šis tituls vairs nav aktuāls, jo mūziķis jebkurā gadījumā pašlaik var sevi saukt par divu hitu autoru. “Ja būt godīgam, tad esmu ļoti dusmīgs. Es izveidoju veselu kolekciju ar apdrukātiem krekliem, kas sacīja: “Luiss Kapaldi -  tavs mīļākais viena hita autors”, tāpēc mēs pazaudēsim tur ļoti daudz naudas”,  joko mūziķis.

Intervijas beigās, dziesminieks akcentēja uzmanību uz nākotnes projektiem, atgādinot, ka tomēr viņš ir aizņemts ar kaut ko interesantu. “Es zinu, ka izskatās, ka es tiešām neko nedaru, bet uzticieties man, kaut kas šeit tomēr notiek,” ieintriģēja izpildītājs. 

Kapaldi izdeva savu debijas albumu “Divinely Uninspired to a Hellish Extent” pērnā gada maijā, savukārt iepriekšminētais singls “Before You Go” tika laists apgrozībā 2019. gada novembrī. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Lewis Capaldi

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white