Luiss Kapaldi ieņem pirmo pozīciju “Billboard Hot 100” topā

Publicēšanas datums : 29.10.2019

Skotu dziedātājs un dziesmu autors Luiss Kapaldi (Lewis Capaldi) ierindojies pirmajā vietā amerikāņu “Billboard Hot 100” singlu topā ar dziesmu “Someone You Loved”. 

Pērnā gada novembrī izdotais skaņdarbs spējis ieņemt topa virsotni ar 105,6 miljoniem radio atskaņojumu, 25,2 miljoniem atskaņojumu ASV un 24 tūkstošiem pārdoto kopiju pēdējās nedēļas laikā. Runājot par savu panākumu, mūziķis atzinās, ka nevar paskaidrot kādā veidā tas ir noticis: “Man nav ne mazākās nojausmas, kāpēc šī klavieru balāde ir izdarījusi to, ko tā ir izdarījusi. Es nekad nedomāju, ka mēs šeit rakstām veiksmīgu dziesmu. Es vienkārši uzrakstīju dziesmu un par laimi cilvēkiem tā patika”, skaidroja dziedātājs. 

Pašlaik izpildītājs atrodas tūrē, popularizējot savu debijas albumu. Atgriežoties mājās, viņš pavēstīja par saviem plāniem: “Es došos mājās un piedzeršos. Visdrīzāk man būs slikti, slikti tualetē un nākamajā rītā es būšu noskumis un uzdošu sev jautājumu - “Kāpēc es vispār dzeru?” Nākamajā dienā viss atkal būs kārtībā. Tāds ir mans plāns un tas būs burvīgi”, izklāstīja mūziķis.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Lewis Capaldi

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white