Luiss Fonsi ar episku ballīti Maiami nosvin 40.dzimšanas dienu

Publicēšanas datums : 17.04.2018

Kas par gadu! Kas par gadu!

Luiss Fonsi (Luis Fonsi) ir nosvinējis savu 40.dzimšanas dienu, un tā ir bijusi viena pamatīga svinēšana.

image 2
Luis Fonsi


Dziesmas „Echame La Culpa” izpildītājs, kura 40.dzimšanas diena bija vienā dienā ar Krisu Steipltonu (Chris Stapleton), proti, 15.aprīlī, to kopā ar savu ģimeni un tuvākajiem draugiem no sirds atzīmējis Maiami jau sestdien.

„Vienā vārdā: Paldies,” puertorikāņu zvaigzne ierakstījis savā Instagram kontā līdzās bildei, kurā redzmas kopā ar savu sievu Aguedu Lopesu (Águeda López).

One word: Gracias

A post shared by Luis Fonsi (@luisfonsi) on„Apsveicu, mans skaistais iemīļotais! Daudz laimes dzimšanas dienā cilvēkam, kurš ar savu smaidu un sirdi izgaismo visus sev līdzās,” spāņu modele pierakstījusi līdzās citai laulātā pāra bildei. „Mēs tevi mīlam!”Luisa dzimšanas dienas ballīte norisinājusies „Faena Miami Beach” viesnīcā un tikusi ieturēta melnos un zelta toņos, kas tikuši iekļauti it visā, sākot no telpu noformējuma un kūkas un beidzot ar viesu apģērbu.

image 5


About last night #HappyBdayBabe

A post shared by Águeda López (@aguedalopez21) onKā jau zināms, Fonsi šomēnes saņēma pirms dzimšanas dienas dāvanu, kad viņa un Daddy Yankee dziesmas „Despacito” videoklips kanālā YouTube pārsniedza 5 miljardus skatījumu, kļūstot par šajā platformā visu laiku visvairāk skatīto mūzikas video.„Es nespēju šeit sēdēt un izlikties, ka tas ir normāli. Tas ir visu laiku visskatītākais video, jūs nopietni? Tas ir tik milzīgs panākums! Man šis videoklips ir ļoti īpašs ne tikai tā dēļ, ko tas ir sasniedzis, bet arī tāpēc, ka tas ticis filmēts manā skaistajā Puertoriko salā,” pēc lielā paziņojuma Fonsi atklājis kanālam „E! News”.

image 1
Luis Fonsi


„Esmu ārkārtīgi pateicīgs ikvienam, kurš ir pieņēmis „Despacito”, un jūtos ļoti pagodināts, ka tieši šī dziesma, kas ir apvienojusi pasauli, šķērsojot valodas barjeru. Tas man liek strādāt vēl cītīgāk, lai turpinātu pasaulei demonstrēt mūsu saknes un kultūru. Turpmāk vēl!”

image 3
Luis Fonsi


Daudz laimes arī no mums, Luis! Mēs ticam, ka tavas dzīves 41.gads ir iesācies vienkārši lieliski!

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white