Luijs Tomlinsons uzrīda savus sekotājus Liamam Peinam

Publicēšanas datums : 22.04.2021

Ko Tu dari, ja draugs neatbild uz Taviem telefona zvaniem?

Redz, ja tu esi Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson) un tas, kurš neatbild uz taviem zvaniem, ir tavs bijušais grupas biedrs, tu vari vienkārši uzrīdīt viņam savus 35 miljonus sekotāju Tviterā.

Tieši tā pagājušajā nedēļā izrīkojies bijušais grupas One Direction dalībnieks Luijs pret savu bijušo grupas biedru Liamu Peinu (Liam Payne), sākot visu šo pasākumu ar tvītu: “Es redzu Tevi Instagramā, vecīt @LiamPayne, pacel telefonu!!!!!”

Kā izskatās, tad Peins bijis aizņemts, Instagram Stories video izrādot savu jauno matu griezumu, kā arī patiesi iespaidīju nesen aizsaulē aizgājušā Prinča Filipa akvareli. 

Arī Tomlinsons ir novērtējis Liama mākslinieka talantu, ierakstu Tviterā papildinot ar: “Bosa zīmēšana un tā tālāk, bet sakārto savas prioritātes.”

Nav bijis ilgi jāgaida, līdz mobilizējušies teju visi One Direction fani, padarot “Luijs un Liams” un “Pacel telefonu”, kā arī citas šai tēmai veltītas frāzes par tās dienas Tvitera topa tendencēm.

Lai gan abiem puišiem izdevies radīt pamatīgu spriedzi savu fanu vidū, ta nav bijis lemts ilgs mūžs – piedaloties Tvitera jautājumu un atbilžu sesijā tikai mazliet nekā stundu vēlāk, Tomlinsons atklājis, ka problēmas ar neatbildēšanu un telefona zvaniem esot atrisinātas.

“Vai Liams Tev atbildēja?” kāds fans jautājis Luijam. “Nupat ar viņu runāju,” apstiprinājis dziesmas “Kill My Mind” izpildītājs.

Šī gan nav pirmā reize, kad Tomlinsons ir izmantojis Tviteru kā savu personisko automātisko atbildētāju. Pagājušā gada oktobrī viņš tvītoja: “Pacel telefonu, āpsi @LiamPayne”.

Savukārt 2018. gada aprīlī viņa Tvitera kontā atrodams šāds ieraksts: “@LiamPayne, celies augšā, āpsi, un piezvani man!!”

Kas attiecas uz pašu nesenāko gadījumu, tad vismaz šoreiz Luijs ir atturējies no apsaukāšanās...

Faniem, protams, nav bijis nekas iebilstams pret jauno telefona drāmu. Lielākā daļa no viņiem priecājusies, ka tikusi pie abu čaļu telefona attiecību seriāla “otrās sezonas”. Ar dažām no labākajām reakcijām vari iepazīties zemāk.

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white