Luijs Tomlinsons grib vēl vienu albumu

Publicēšanas datums : 02.03.2021

Izskatās, ka viņam tas ir iepaticies.

Dziesmas “Just Hold On” izpildītājs Luijs Tomlinsons (Louis Tomlinson) apsver domu par sava debijas solo albuma “Walls” turpinājumu. Un, lai gan nekāda konkrēta plāna viņam vismaz pagaidām neesot, 29 gadus vecais mūziķis cerot, ka pie taustāma rezultāta tikšot vēl līdz šī gada beigām.

Viņš tvītojis: “Es daudz esmu domājis par savu nākamo albumu. Tas būs īpašs!”

Kad kāds sekotājs apvaicājies, kad viņa nākamais albums varētu nonākt pie klausītājiem, Luijs atbildējis: “Nekāda konkrēta plāna vēl nav, jo, kamēr rakstu mūziku, man nav vajadzīgs tāda veida spiediens. Esmu pārliecināts, ka kaut ko izdošu vēl šogad, taču diez vai tas būs albums. Taču, kas zina!”

Un, kad kāds cits fans jautājis, kuras dziesmas no “Walls” būtu “laba pāreja” uz jauno albumu, mūziķis sacījis: “Ļoti labs jautājums. “Walls”, “Only the Brave”, “Kill My Mind” kopijas kopija.”

Pagājušā gada novembrī Luijs atzina, ka dažas dziesmas no viņa debijas albuma viņam pašam esot tuvākas nekā citas, tāpēc savā nākamajā albumā viņš vēlētos iekļaut tikai tās, kuras patīk viņam pašam.

Kā viņš skaidrojis: “Esmu ļoti, ļoti priecīgs. Es biju jau iezīmējis sev plānu, pirms visu pasauli pārņēma vīruss. Un tagad man ir iespēja tajā visā drusku vairāk iedziļināties – ko es vēlos pateikt un kā es gribu, lai tas skan. Es ļoti lepojos ar savu pirmo albumu, taču dažas lietas tajā mana paša ausīm skan godīgāk nekā citas. Manuprāt, tajā ir dažas dziesmas, kurās es riskēju mazliet vairāk un pateicu to, ko gribēju. Tāpēc es gribētu uz šīs nots arī turpināt.”

Foto: publicitātes

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Louis Tomlinson

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white