Lorēna Horegi baidījusies, ka nepratīs rakstīt solo singlus

Publicēšanas datums : 16.05.2018

Kas ilgi nāk, tas labi nāk.

Grupas Fifth Harmony dalībnieču ceļš uz individuālām karjerām ir bijis garš un līkumots, bet vienai no viņām īpaši bijis jāpārvar nopietnas šaubas par došanos pašai savā ceļā.

image 1
Lauren Jauregui


Pirmdien, 14.maija agrā rītā improvizētas fanu jautājumu un atbilžu sērijas laikā Lorēna Horegi (Lauren Jauregui) ar atklātu tvītu palīdzību pastāstījusi faniem par to, kā viņai nācies tikt galā ar uztraukumu par dziesmu rakstīšanu. Kā izrādās, ar to nodarboties Lorēna pati uzsākusi tikai šogad.

„Jautrs fakts: Es tikai šogad patiesi sāku pati rakstīt reālas dziesmas,” Horegi atzinusi. „Es savā mūžā pilnība esmu sarakstījusi tikai divas dziesmas, par kurām domāju, ka tās ir OK, un es biju pārāk nobijusies no izgāšanās, lai mēģinātu to pirms tam, kad mana pasaule šogad mainījās,” viņa rakstījusi, atsaucoties uz to, ka Fifth Harmony šā gada martā paziņoja par radošās darbības pārtraukumu.

image 2
Lauren Jauregui


„Pārējās dziesmas, ko jūs dzirdēsiet, es patiesībā esmu sarakstījusi pēdējo trīs nedēļu/mēneša laikā. Burtiski katru dienu esmu studijā, ļaujot vaļu visu to sū…u plūdiem, kurus nekad iepriekš neatļāvos teikt,” māksliniece turpinājusi, skaidrojot, ka attiecībā uz dziesmu rakstīšanu pašai viņai bijusi attieksme: „Nēnēnēnēēēēē, es nevēlos šajā jomā izgāztiessss, jo tas ir tas, kas man patīk vivairāāāāk.”

Lorēnas tvītus vari izlasīt zemāk:

Atgādinām, ka drīzumā Lorēna kā iesildītāja piedalīsies Halzijas (Halsey) „Hopeless Fountain Kingdom” pasaules koncertturnejas Latīņamerikas sadaļā, kurā 6.jūnijā sāksies ar koncertu Sanpaulu, Brazīlijā.

image 3

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white