Lorde tiek pie Horvātijas pilsonības

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Jaunzēlandiešu popzvaigzne Lorde ir oficiāli pieņēmusi Horvātijas pilsonību.

Dziesmas „Royals” izpildītājas mamma Sonja nāk no horvātu ģimenes, kura emigrējusi uz Jaunzēlandi. Dziedātāja atklājusi, ka izmantojusi savas radnieciskās saites, lai kļūtu par Jaunzēlandes un Horvātijas dubultpilsoni.

Intervijā radio raidījumam „WTF with Marc Maron” 20 gadus vecā dziedātāja teikusi: „Nu, jā, esmu horvātiete, es saņēmu Horvātijas pilsonību.”

image 7
Lorde & Marc Maron


Lorde, kuras īstais vārds ir Ella Marija Lani Jeļiča-O’Konora (Ella Marija Lani Yelich-O’Connor), atzinusi, ka procesu paātrināt droši vien palīdzējis viņas slavenības statuss.

„Es tā kā drusku esmu smalka, slavena horvātiete. Nedomāju, ka daudzi horvāti tā var teikt. Viņi mani ļoti gribēja, ja tā var teikt,” Lorde paskaidrojusi.

image 1
Horvātija


Pagājušajā mēnesī zvaigzne tikusies ar Horvātijas prezidenti Kolindu Grabaru-Kitaroviču (Kolinda Grabar-Kitarovic), kad tā viesojusies Jaunzēlandē, un politiķe savā oficiālajā Facebook lapā pat bija publicējusi abu kopīgu fotogrāfiju.

image 3Pastāstot vairāk par savu horvātu mantojumu, dziesmas „Liability” izpildītāja paskaidrojusi: „Patiesībā Jauznēlandē dzīvo apmēram 100 000 horvātu-dienvidslāvu izcelsmes cilvēku, un daudzi no viņiem šajā zemē ir pavadījuši jau ilgu laiku. Jaunzēlandē ir daudz vīna, un dalmācieši (tie, kas nākuši no Dalmācijas reģiona Horvātijā) šeit dzer daudz vīna.”Pie citām zvaigznēm, kuru vēnās plūst arī horvātu asinis, jāpieskaita aktieri Džons Malkovičs (John Malkovich) un Ērika Bana (Eric Bana), kā arī viens no grupas Nirvana dibinātājiem Krists Novoseļičs (Krist Novoselic).

image 4
John Malkovich


image 2
Eric Bana


image 5
Krist Novoselic


Atgādinām, ka šī mēneša beigās Lorde uzsāks savu pasaules koncertturneju, lai reklamētu savu otro studijas albumu „Melodrama”.

image 6Par spīti jauniegūtajai pilsonībai neviens koncerts Horvātijā gan Lorde nav paredzēts, toties savā dzimtajā Jaunzēlandē dziedātāja atgriezīsies novembrī, lai tajā sniegtu pavisam septiņus koncertus.Esam pieraduši, ka zvaigznēm ir Kanādas – ASV dubultpilsonība, ASV – Lielbritānijas dubultpilsonība, pat Latvijas – ASV dubultpilsonība, tomēr Jaunzēlandes – Horvātijas gadījums patiesi ir oriģināls!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white