Little Mix vairojas

Publicēšanas datums : 12.05.2021

Ir pilnīgi skaidrs, ar ko Little Mix meitenes ir nodarbojušās mājsēdes laikā, un tā nav mūzika!

Britu meiteņu grupas dalībniece Perija Edvardsa (Perrie Edwards) gaida bērniņu.

Par to, ka Perija kopā ar savu puisi, profesionālu futbolistu Aleksu Oksleidu-Čamberlēnu (Alex Oxlade-Chamberlain) gaida bērnu, 27 gadus vecā mūziķe paziņojusi pirmdien, 10. maijā, savā Instagram kontā publicējot divas melnbaltas grūtniecības fotosesijas bildes, kurās redzama kopā ar gaidāmā bērna tēvu. 

“Ļoti priecājos doties šajā ceļojumā kopā ar savu dvēseles radinieku,” bilžu parakstā ierakstījusi Edvardsa. “Es + Viņš + Tu. Nespējam sagaidīt, kad varēsim ar Tevi iepazīties, mazais Oks!”

Par labajiem jaunumiem savā kontā ziņojis arī Alekss, rakstot: “Vai kāds var dot man kādu padomu, kā nomainīt autiņu? Ļoti priecājos un nevaru vien sagaidīt, kad kļūšu par tēvu. Lai sākas negulētās naktis!”

Interesanti, ka Edvardsas paziņojums nāk nepilnu nedēļu pēc tam, kad par savu grūtniecību paziņoja cita Little Mix dalībniece – Lī-Anna Pinoka (Leigh-Anne Pinnock), kura arī gaida savu pirmo bērnu un kuras gaidāmā bērna tēvs arī ir profesionāls futbolists

Pie grupas biedrenes paziņojuma Instagramā Pinoka ierakstījusi: “Arghhhhhhhh, ļoti, ļoti priecājos par jums abiem! Un esmu tik sasodīti priecīga, ka varēsim šajā ceļojumā doties kopā! Mīlu Tevi ļoti!”

Atgādinām, ka ziņas par Edvardsas un Oksleida-Čamberlēna romantiskajām attiecībām pirmo reizi parādījās 2016. gada novembrī, kas bija apmēram gadu pēc tam, kad Zeins Maliks (Zayn) atsauca savu saderināšanos ar Periju.

Par oficiālu Instagram pāri Perija un Alekss kļuva 2017. gada februārī, kad dziedātāja šajā platformā ievietoja fotogrāfiju, kurā abi redzami skūpstāmies Eifeļa torņa pakājē. Toreiz uzraksts pie bildes bija īss un kodolīgs: “Viņš.”

Izskatās, ka tiešām viņš! Apsveicam!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white