Little Mix meitenes viena otru neienīst

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Meiteņu apvienības Little Mix dalībniece Džesija Nelsone (Jesy Nelson) baumas par viņas nesaskaņām ar Periju Edvardsu (Perrie Edwards) nosauc par “lielākajām muļķībām,” ko viņa jebkad ir dzirdējusi. 

Pavisam nesen izplatījās baumas, ka Little Mix dalībnieču Džesijas Nelsones un Perijas Edvardsas starpā ir izcēlies ķīviņš, taču savā Instagram profilā Nelsone noliedza šādus apgalvojumus, nosaucot tos par “lielākajām muļķībām, ko es jebkad esmu dzirdējusi”. 

image 2
Jesy Nelson & Perrie Edwards

 

Visas spekulācijas par abu meiteņu attiecību saasināšanos sākās tad, kad Perija izgrieza Nelsoni no bildes, kas bija uzņemta “Kids’ Choice Awards” (skatīt attēlā zemāk). Situāciju vēl vairāk saasināja ziņas, ka Perija kopā ar pārējām Little Mix meitenēm devās uz naktsklubu bez Nelsones pēc koncerta Minesotā, ASV. 

image 1

 

Lai kliedētu baumas, Nelsone savā Instagram profilā publicēja bildi, kurā viņa apskauj Periju, rakstot: “Biju plānojusi to atstāt, jo cilvēkiem patīk rakstīt muļķības visu laiku un tas vienkārši ir kas tāds, pie kā mums ir jāpierod, bet šis nu jau ir aizgājis par tālu un tas patiešām sāk krist man uz krūtīm. Starp manu Perijas mīļucīti un mani nekad nav un nekad nebūs nesaskaņu! Man vienkārši nepatika viena neglīta bilde ar mani, tāpēc lūdzu Pezai izgriezt mani un, kā jau laba draudzene, kāda viņa ir, viņa tā arī izdarīja, un kādu nezināmu iemeslu dēļ tagad ir radies stāsts, ka es un mana Peza ienīstam viena otru.” 

A post shared by @jesynelson on

 

Turpinājumā Nelsone rakstīja: “Lielākās muļķības, kādas es jebkad esmu dzirdējusi! Lai vai kā, vienkārši vēlējos precizēt situāciju ar visiem, jo tā ir jau aizgājusi par tālu.”

A post shared by @jesynelson on

 

Tad, nu, ja vēl kādu māc šaubas, precizēsim vēlreiz: Perija Edvardsa un Džesija Nelsone neienīst viena otru, meitenes ir un paliek ne tikai grupas dalībnieces, bet arī ļoti labas draudzenes. 

Mākslinieki: Little Mix

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white