Little Mix koncerta specefekti ievaino apmeklētājus

Publicēšanas datums : 13.07.2018

Nesenā Little Mix koncertā pirotehnikas demonstrējumu laikā ievainojumus guvuši vairāki grupas fani.

Meiteņu kvartets – Džesija Nelsona (Jesy Nelson), Džeida Tērlvola (Jade Thirlwall), Lī-Anna Pinoka (Lee-Anne Pinnock) un Perija Edvardsa (Perrie Edwards) – pagājušajā sestdienā, 7.jūlijā uzstājušās 21 000 cilvēku uzņemt spējīgajā Liberty stadionā Velsas pilsētā Svansijā. Tā laikā, meitenēm izpildot dziesmu „Power”, koncerta apmeklētājiem dāvāts uzvedums ar salūtu un konfeti lietu.

image 2Diemžēl šī labi domātā trika laikā, kā ziņojusi koncerta apmeklētāja Keta Veba (Cath Webb), tikuši ievainoti 10 cilvēki.

Viens no šiem cietušajiem bijis Ketas deviņus gadus vecais dēls Semjuels Vebs (Samuel Webb), kuram bijusi nepieciešama medicīniskā palīdzība pēc tam, kad viņš appūsts ar oranžas krāsas pūderveida vielu, kas apklājusi viņa seju un ķermeni, notraipījusi drēbes un iekļuvusi puikam acīs.

image 3
Kadrs no koncerta


„Sākumā es nesapratu, kas īsti notiek, jo man nekas no tā nebija trāpījis,” Veba atcerējusies intervijā portālam Wales Online. „Taču Sems sāka saukt: „Mammīt, mammīt, kaut kas ir iekļuvis man acī,” un sāka raudāt.”

Keta tūlīt pat rīkojusies, no skatuves priekšas paņemot glāzi ūdens un iegāžot to dēlam sejā, lai tādejādi attīrītu šo rajonu, bet izlēmusi tomēr meklēt medicīnisku palīdzību, kad redzējusi, ka minētā viela joprojām saglabājusies bērnam uz sejas.

image 4
Kadrs no koncerta


Veba pastāstījusi, ka visi cietušie nogādāti uz īpašu arēnas zonu, kurā viņus apkopuši labdarības organizācijas St. John Ambulance darbinieki. Kā viņa ziņojusi, Semjuela acis skalotas veselu stundu.

„Viens no neatliekamās medicīniskās palīdzības darbiniekiem turēja vaļā viņa aci. Tā bija visai biedējoša pieredze,” viņa piebildusi. „Ārsti teica, ka pēc viņu domām ar Semjuelu viss būs kārtībā, taču man šķiet, ka kādam par notikušo būtu jāatbild.”

image 1
Little Mix


Nekādi komentāri ne no Little Mix, ne no koncerta organizētājiem, kompānijas SJM Concerts pagaidām vēl nav saņemti.

Atgādinājums sev – vienmēr uzmanīgi ar specefektiem!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white