Little Mix fona dejotāja ir viena no Lielbritānijas pretendentēm uz Eirovīziju

Publicēšanas datums : 12.01.2018

Latvija nav vienīgā valsta, kura aktīvi gatavojas šā gada Eirovīzijai.

Tā kā līdz 2018.gada Eirovīzijas dziesmu konkursam ir atlikuši tikai daži mēneši, arī citas valstis aktīvi izraugās savus iespējamos dalībniekus.

Pirmos soļus šajā virzienā spērusi arī Lielbritānija, kuru Lisabonā pārstāvēs viens no sešiem māksliniekiem, kuru britu publika izvēlēsies īpašā televīzijas raidījumā ar nosaukumu „You Decide” („Izlem tu”).

image 2
Mel Giedroyc & Mans Zelmerlow


Īpašo raidījumu vadīs Lielbritānijā pazīstamā raidījumu vadītāja Mela Gedroiča (Mel Giedroyc) un 2015.gada Eirovīzijas uzvarētājs – zviedrs Manss Selmerlēvs (Mans Zelmerlow). Tā tiešraide no Brighton Dome zāles kanālā BBC Two būs skatāma trešdien, 7.februārī.

image 3
Rachel Clark


Pirmā no sešiem māksliniekiem, kuri piedāvās Lielbritānijai savas dziesmas, pēc laikraksta „The Sun” ziņām ir dziedātāja Reičela Klārka (Rachel Clark). Viņa dalībai Eirovīzijā piedāvās dziesmu ar nosaukumu „Crazy”, kuras autors ir Samīrs Elšejs (Samir Elshay). Reičelas vokālās spējas vari novērtēt zemāk.Ar visasāko redzi apveltītie popmūzikas fani varētu lauzīt galvu, kur iepriekš viņi ir redzējuši šo meiteni, jo Reičela ir strādājusi kā grupas Little Mix fona dejotāja.

Tāpat kāds, iespējams, viņu ir ievērojis televīzijas kanāla ITV raidījumā „The Alan Titchmarsh Show”, kurā viņa pirms pāris gadiem bija grupas Hurts fona dziedātāja.Samīrs, savukārt, ir profesionāls dziesmu autors, kurš kā dziesmu rakstīšanas asistents piedalās projektā „Song Academy”. Paša sarakstītās dziesmas viņš arī izpilda.

image 5
Samir Elshay


2018.gada Eirovīzijas konkursu, kas šogad norisināsies jau 63.reizi un notiks Lisabonā no 8.-12.maijam (pusfināli 8. un 10.maijā, fināls 12.maijā), atšķirībā no pagājušā gada vadīs tikai un vienīgi sievietes.

image 1Šajā darbiņā Amerikā dzimušajai portugāļu izcelsmes aktrisei Danielai Ruai (Daniela Ruah), kuru pazīstam pēc viņas dalības seriālā „NCIS: Losandželosa” („NCIS: Los Angeles”), pievienosies Filomena Kautela (Filomena Cautela), Silvija Alberto (Silvia Alberto) un Katarina Furtado (Catarina Furtado), kas visas ir pazīstamas televīzijas darbones konkursa norises zemē.

image 4
Daniela Ruah


Ja Reičela nudien tiks līdz lielajai Eirovīzijai, varbūt viņai fonā varētu uzstāties Little Mix?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white