Lilijas Alenas jaunais albums būs par laulības iziršanu

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Neviens mākslinieks no sevis aizbēgt nevar (un nevajag mēģināt) un rada savus darbus par to, kas aktuāls pašam.

Arī britu mūziķe Lilija Alena (Lily Allen) ir paziņojusi, ka viņas jaunais albums būs par laulības iziršanu un cīņu ar atkarībām.

31 gadu vecā dziedātāja krāšņā un slavenību pilnā kāzu ceremonijā 2011.gadā apprecējās ar celtnieku Semu Kūperu (Sam Cooper), un pārim ir divas kopīgas meitas – piecus gadus vecā Etele (Ethel) un četrus gadus vecā Mārnija (Marnie).

image 4
Lily Allen & Sam Cooper


Neskatoties uz to, 2015.gadā abi šķīrās, un tagad Lilija ir gatava atklāt, kas viņu attiecībās nogāja greizi. Tāpat viņa ir gatava pastāstīt par savu cīņu ar atkarībām un savu divu meitu mātes lomu.

image 2
Lily Allen ar meitām


„Dīvainā kārtā šis albums ir visai uz iekšu vērsts. Galvenokārt tas ir par mani un manām attiecībām ar maniem bērniem, manas laulības krahu, cīņu ar atkarībām utt.,” viņa stāstījusi radio raidījumam „News Roast”.

Dziesmas „Smile” izpildītāja sabruka pagājušā gada vasarā Notinghilas karnevālā Londonā pēc tam, kad bija piedzīvojusi ārkārtīgi spēcīgu reakciju uz marihuānas smēķēšanu.

Intervijas laikā viņa runājusi arī par savu jauno draugu dīdžeju Denu Londonu (Dan London). „Ja mēs apprecētos, es kļūtu par Liliju Londonu,” viņa smējusies.

image 1
Dan London; Lily Allen


Lilija, kura sociālajos medijos ir iesaistījusies arī visai asās politiskajās debatēs, teikusi, ka viņas gaidāmais albums sevī iekļaus arī vēstis par pašreizējo Lielbritānijas valdību.

„Ir ļoti grūti nodot politiskos vēstījumus, neizklausoties ārkārtīgi pamācošai un patiesai, tai pašā laikā izpaužoties ar „lipīgu” popdziesmas meldiņu. Jaunajā ierakstā es to esmu izdarījusi, divreiz, tāpēc esiet uzmanīgi,” viņa skaidrojusi.

Dziedātāja sociālajos medijos ir nokļuvusi asās debatēs un tāpēc februārī paziņoja, ka ņems pārtraukumu savā Tvitera darbībā, jo bija saņēmusi dažus ļoti agresīvus komentārus.„Mans konts ir pilns ar vispretīgākajiem, seksistiskākajiem, šovinistiskākajiem, rasistiskākajiem sū..iem,” teikusi „Grammy” balvas nominante pēc tam, kad daži komentētāji pievērsās viņas 2010.gadā nedzīvam piedzimušajam puisītim. „Tiešām, pavisam jauns ļaunuma līmenis. Es neesmu mazohiste, tāpēc kaut kad atgriezīšos.”Lilija zaudēja savu dēliņu pēc sāpīgām dzemdībām grūtniecības sestajā mēnesī un vēlāk atklāja, ka pēc traģēdijas cietusi no posttraumatiskā stresa sindroma.

Vēlam Lilijai spēku un izturību un gaidām viņas jauno albumu!

image 3

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white