Lilijai Alenai mūzikas industrija neļauj tikt vaļā no pāri darītājiem

Publicēšanas datums : 11.06.2018

Dziedātāja Lilija Alena (Lily Allen) baidās, ka nekad nespēs izbēgt no kolēģiem, kas viņai seksuāli uzmākušies, jo viņi ir pārāk spēcīgas personas mūzikas industrijā.

Dziesmas „Smile” izpildītāja britu laikrakstam „I” pastāstījusi, ka kļuvusi par seksuālas vardarbības upuri, taču atteikusies nosaukt savu pāri darītāju vārdus, jo tiem joprojām piederot kontrole pār viņas karjeru.

image 1
Lily Allen


Atzīšanos pilnajā intervijā viņa sacījusi: „Ar mani ir notikušas lietas, par kurām man ir neērti runāt, jo tās attiecas uz daudziem cilvēkiem, ar kuriem kopā es strādāju. Cilvēkiem, kuriem pieder kontrole pār lietām, kas mani ietekmē.

Manai ierakstu kompānijai ir saraksts ar māksliniekiem, kuri ir viņu prioritāte, lielākā daļa no viņiem ir saistīti ar cilvēku, kurš man nodarīja pāri. Es zinu, kas tādā gadījumā notiks. Viņi teiks: „Mēģināsim tikt vaļā no Lilijas, jo šis cilvēks ir mums vairāk vērts, viņš mums nopelna vairāk naudas.””

image 2
Lily Allen


Dziesmas „Lose My Mind” izpildītāja savu situāciju salīdzinājusi ar aktrises Rouzas Makgovanas (Rose McGowan) piedzīvoto, kura apgalvo, ka par izvarošanā apsūdzētā Hārvija Vainšteina (Harvey Weinstein) nodarīto esot ziņojusi filmu studiju bosiem, bet tikusi pilnībā ignorēta, līdz par viņa noziegumiem pagājušā gada rudenī sākušas masveidā ziņot arī citas sievietes.

Lilija piebildusi: „Es par to ziņoju saviem tuvākajiem cilvēkiem – sievietēm! – un neviens neko nedarīja.”

image 3
Lily Allen


Britu mūziķe arī apgalvojusi, ka upuriem mūzikas industrijā ir daudz grūtāk izbēgt no saviem pāri darītājiem, jo viņus ar savām ierakstu kompānijām saista ilgtermiņa līgumi.

„Kino un televīzijā tu vari izvēlēties nekad vairs ar šiem cilvēkiem nestrādāt,” viņa skaidrojusi. „Tu vari pārvākties uz citu valsti, no Londonas pārvākties uz dzīvi Losandželosā. Mūzikā to izdarīt nav iespējams. Abās Atlantijas okeāna pusēs ir vieni un tie paši cilvēki, un no viņiem nav iespējams izvairīties, jo tevi saista 15 gadus ilgs līgums.”

image 4
Lily Allen; Kesha


Par spīti dažām skaļām tiesas prāvām, piemēram, Kešas (Kesha) apsūdzībām pret viņas bijušo producentu Dr. Luke, seksuālā vardarbība mūzikas industrijā ir izpelnījusies mazāk virsrakstu kā skandāli, kas satricinājuši Holivudu.

Jāpiebilst, ka, runājot par šo problēmu ar kanālu WENN, grupas Garbage soliste Šērlija Mensona (Shirley Manson) sacījusi, ka mūziķi par to baidās runāt, jo „uztraucas par savām karjerām”.

Varbūt Lilija Alena būs mūzikas industrijas Rouza Makgovana?

image 5
Lily Allen; Rose McGowan


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white