Lilija Alena ir atgriezusies ar jaunu albumu un ir labāka nekā jebkad agrāk

Publicēšanas datums : 08.06.2018

Lieka drāma jau tā dramatiskos notikumos nav gluži Lilijas Alenas (Lily Allen) stilā, tā vietā viņa tam visam labprāt pieiet nesagatavotā un bieži vien skarbi patiesā manierē. 

Kad nāca paziņojums par Lilijas Alenas atgriešanos pēc četru gadu pārtraukuma, kas sekoja viņas albumam “Sheezus”, mūzikas pasaule uz to noskatījās visai greizi. Tad dziedātāja izdeva savu pirmo singlu “Trigger Bang” ar Giggs un pēkšņi visi ar lielu nepacietību un interesi gaidīja “No Shame”, kas, šobrīd varam apgalvot ar lielu pārliecību, ir pārliecinošs, labi producēts un dziļi personisks albums. 

Albumā Alena nebaidās parādīt savu haotisko, kā arī visievainojamāko pusi. Dziesmā “Apples” viņa runā par savas laulības sabrukumu, “Lost My Mind” ir par neveselīgu apsēstību domāt, ar ko šobrīd guļ bijušais partneris. “Three” piedāvā naivumu, Alenai iedomājoties pasauli caur savas meitas acīm un runājot godīgi, gluži kā to darītu bērns. 

Alenai ir tiešām izdevies iet līdzi laikam, tajā pašā laikā saglabājot skaņu, kas raksturo viņu kā mākslinieci, tā vietā, lai censtos atdarināt kādu citu. Viņas balss un dziedāšanas stils ir atpazīstams, bet mūzika – svaiga. Par to nopelni pienākas Markam Ronsonam (Mark Ronson) un grupas Vampire Weekend solistam Ezram Koenigam (Ezra Koenig), kuri pielikuši savu pirkstu albuma produkcijā. 

Klausīties “No Shame” ir kā runāt ar senu draudzeni, kuru neesi redzējis labu laiku, un tajā visā labākais ir dzirdēt, ka viņa – Lilija Alena – ir atkal laimīga. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white