Lil Nas X uzstāda Billboard rekordu. “Old Town Road” kļūst par pirmo dziesmu, kas pirmajā vietā atrodas jau 17. nedēļu

Publicēšanas datums : 30.07.2019

Pasaulē slavenais reperis “Lil Nas X”, kas iemantojis vairāku miljonu klausītāju mīlestību, oficiāli ir pārspējis “Billboard Hot 100” rekordu, kļūstot par pirmo izpildītāju, kura dziesma pirmajā vietā noturas 17 nedēļas pēc kārtas. 

Mūziķis dalījās ar iegūtajām emocijām savu sociālo mediju profilos, atklājot, ka “Old Town Road” pilnībā mainīja viņa dzīvi. “Pagājušā gada oktobrī, zaudējot ticību savos spēkos, es meklēju dažādus bītus “Youtube” vietnē. Atminos, ka klikšķināju uz tik daudziem, cenšoties atrast sev vajadzīgo. Un tad es pēkšņi uzdūros uz kantrī-trepa skaņdarbu. Es uzreiz sapratu, ka no šī es izveidošu kaut ko īpašu… Otrajā decembrī es devos uz ierakstu studiju. Vai es zināju, ka dziesma kļūs par visilgāk esošo “Billboard Hot 100” topa pirmajā vietā? Nē! Es esmu ļoti pateicīgs. Šī dziesma ir mainījusi manu dzīvi un kā es uz to skatos. Paldies ikkatram, kas kļuva par šī ceļojuma daļu. Šis ir tikai sākums”, paziņoja mūziķis. 

“Old Town Road” pārspēja iepriekšējos rekorda turētājus - “Daddy Yankee” un Luisu Fonsi (Luis Fonsi) ar dziesmu “Despacito”, kā arī Meraijas Kerijas (Mariah Carey) un grupas “Boyz II Men” skaņdarbu “One Sweet Day”, kas pirmajā vietā stabili turējās 16. nedēļas pēc kārtas. 

image 1

  

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white