Lil Nas X Santaklausu nosauc par kuci

Publicēšanas datums : 15.12.2020

Lil Nas X, piedaloties televīzijas šova “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” Ziemassvētkiem un Ziemassvētku vecīšiem domātajā segmentā, pamatīgi apvainojis bārdaino, sarkanajā tērpto vīriņu.

Pagājušajā nedēļā reperis Lil Nas X pievienojies komiķim un šova vadītājam Džimijam Falonam (Jimmy Falon), lai kopā izpildītu svētku sezonai veltītu repa gabalu. 

Tajā Džimijs redzams tradicionālā Santaklausa tēlā, kamēr Lil Nas X iemiesotā versija lepojas ar kailām krūtīm un veselu pūra lādi dārglietu.

Kad Džimija Santa iepazīstina skatītājus ar Lil Nas X versiju, ko apzīmē ar nosaukumu “Santa Nas X”, reperis atbild: “Paldies, Santa, tu – kuce, es esmu gatavs ballēties,” kam seko vēl virkne vārdu savas varenības izrādīšanai.

Parastais Santa atbild ar miermīlīgu pantiņu, aprakstot savu garderobi, ieskaitot viņa melnos zābakus, bet Santa Nas X ar to nav mierā.

“Pie velna tavus zābakus, man ir Jimy Choo apavi! Un man ir Lamborgini, joks, man ir divi! Es esmu viscaur hromēts, man katru dienu ir sekss. Es nedodu dāvanas, vecīt, es lieku sīkajiem maksāt man.”

Pie šiem vārdiem Labais Santa ir gatavs padoties, bet Sliktajam Santaklausam neder arī tas.

Tad viņš turpina ar sadaļu, kas ļoti atgādina iepriekš pieminēto dziesmu, ar vārdiem, kurus latviski tulkot neatļauj vispārpieņemtās pieklājības normas.

Lūk, dziesma, kuru, visticamāk, pie Ziemassvētku eglītes neviens no mums nedziedās.

Foto: youtube.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white