Lil Nas X “Old Town Road” iegūst vēl vienu remiksu

Publicēšanas datums : 12.07.2019

Jaunais reperis “Lil Nas X” zirga mugurā atkal dodas ceļā. Kantrī un repa žanru savītais hīts piesaistījis izpildītāju “Young Thug”, kā arī Meisonu Remziju, kurš plašākai publikai pērnajā gadā kļuva pazīstams kā puika jodelētājs (yodeling kid). 

Straujo atpazīstamības vilni Meisons ieguva pagājuša gada sākumā, kad ASV veikalā “Walmart”, būdams 11 gadu vecs puika, viņš ļāvās nodziedāt (nojodolēt) dziesmu “Lovesick Blues” pircēju priekšā. Uzņemtais video uzreiz piesaistīja milzīgu publiku, ļaujot kantrī mūziķim pacelt savu sekotāju skaitu līdz nebijušām līmenim. Tagad mazā zvaigzne ir atgriezusies ar pantu pasaules hīta “Old Town Road” remiksā. 

Singls joprojām turpina atrasties pirmajā vietā “Billboard Hot 100” topā 14. nedēļu pēc kārtas, pārliecnoši sekojot 16 nedēļu rekordam, kas pieder Meraijas Kerijas (Mariah Carey) un grupas “Boyz II Men’s” dziesmai “One Sweet Day”, kā arī “Daddy Yankee” Luisa Fonsi hītam “Despacito”. Arī Lielbritānijas topos tas ilgu laiku atrodas labāko singlu augšgalā, turpretī Austrālijā mūzikas topā tas saglabā pirmo pozīciju 11. nedēļu pēc kārtas.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white