Lil Nas X ir izvēlējies māksliniekus “Montero” remiksam

Publicēšanas datums : 27.04.2021

Lil Nas X paziņojis, ka savas dziesmas “Montero (Call Me By Your Name)” remiksā vēlas dzirdēt Rianu (Rihanna) un Bad Bunny.

22 gadus vecā mākslinieka jaunākā dziesma, kas pašlaik valda vairākos mūzikas topos un kopš savas izdošanas brīža jau paguvusi iekulties vairākos skandālos, pagājušajā nedēļā atgriezusies mūzikas straumēšanas servisos, no kuriem pirms tam bija izņemta.

Tagad jaunais mūziķis jau ar cerībām raugās dziesmas potenciālo remiksu virzienā. Intervijā radiostacijai “Capital Radio” tās dīdžejs Romāns Kemps (Roman Kemp) uzdevis mūziķim jautājumu, kuri būtu viņa sapņu mākslinieki “Montero (Call Me By Your Name)” remiksā.

“Riana un Bad Bunny,” viņš nekavējoties atbildējis, uz ko Kemps savukārt sacījis: “Tas man liek domāt, ka šis projekts, iespējams, jau ir tapšanas stadijā.”

“Kaut nu tā būtu!” atbildējis Lil Nas X. “Jau nu es uz to uzprasījos? Es nevēlos to noskaust.”

Jāpiebilst, ka mēneša sākumā “Montero (Call Me By Your Name)” kļuva par otro Lil Nas X singlu, kas iekarojis Lielbritānijas dziesmu topa virsotni. Tomēr jau kopš dziesmas laišanas klajā tā izsaukusi plašu sabiedrības reakciju, īpaši ar savu reliģiju izsmejošo videoklipu. 

Tāpat jaunā repa zvaigzne apsūdzēts FKA Twigs videoklipa dziesmai “Cellophane” vizuālā materiāla kopēšanā. Kā pašai dziedātājai atzinis Lil Nas X, viņš no FKT Twigs klipa guvis iedvesmu.

Kā Tev šķiet, vai ir līdzīgi?

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Lil Nas X

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white