Lil Nas X atgriežas ar ilgi gaidītu, jaunu singlu un video “Holiday”

Publicēšanas datums : 13.11.2020

Prestižās  Grammy balvas ieguvējs Lil Nas X nedēļas garumā, kopš publicēja jaunās dziesmas fragmentu, sacēla īstu ažiotāžu par gaidāmo skaņdarbu “Holiday”, kurš šodien nāk klajā.  Dziesmu, kas ir priekšvēstnesis debijas albumam, producējuši “Take A Daytrip” un Tajs Kīts (Tay Keith). 

Tāpat šodien klajā nāk dziesmas oficiālais video, kuru  mākslinieks pats režisēja kopā ar atzīto režisoru un mākslinieku Gibsonu Hazardu (Gibson Hazard). Video klipa stāsts aizved uz Ziemassvētku vakaru 2220. gadā. Video seko “Nas” caur viņa nākotnes Ziemeļpola darbnīcu, kurā viņš ieņem četru dažādu tēlu lomas un veic ceļojumu caur ASV advancētās tehnoloģiju kamanās ar robotisku ziemeļbriedi priekšgalā. 

Lil Nas X ir iesācis sadarbību ar starptautisku tiešsaistes platformu “Roblox”, lai saviem faniem piedāvātu pirmatskaņojumu izpildījumā dziesmai “Holiday” un kopā ar citiem saviem lielākajiem hitiem inovatīvā un  pilnībā virtuālā koncertā sniegtu šajā platformā. Šo jauno koncerta skatīšanās pieredzi, ko izstrādājuši “Roblox”, varēs redzēt trīs reizes, katru citā laika zonā, sākot ar sestdienu. 

Lil Nas X ir Grammy balvas laureāts kā reperis,  dziedātājs un dziesmu autors. Viņš popularitāti ieguva 2019. gadā, kad hits “Old Town Road”, kurā piedalījās arī Bilijs Reijs Sairus (Billy Ray Cyrus) kļuva par interneta sensāciju, kļūstot par ilgāko Nr.1 hitu “Billboard HOT 100” vēsturē. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Lil Nas X

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white