Lil Dicky paziņo par sadarbību ar Džastinu Bīberu

Publicēšanas datums : 16.04.2019

Pagājušajā nedēļā 31 gadu vecais komiķis un reperis Lil Dicky paziņoja par savu jaunāko dziesmu un tās mūzikas klipu, kas kļūs pieejami klausītājiem 19. aprīlī, savukārt vakar, 15. aprīlī, izpildītājs atklāja, ka dziesmā piedalīsies arī Džastins Bībers.

“Sveiki. Man šķiet, ka man ar jums jārunā par savu jaunāko dziesmu un video, kas iznāks šonedēļ, jo es esmu ļoti saviļņots. Es nekad nebiju tik ļoti saviļņots savā dzīvē. Es jums vēlos tik daudz ko pastāstīt, taču sākšu ar diviem parastiem vārdiem: Džastins Bībers”, reperis pastāstīja savā Instagram profilā.

View this post on Instagram

NEW SONG AND VIDEO THIS WEEK

A post shared by Lil Dicky (@lildickygram) on

Drīz vien arī pats Džastins dalījās ar Lil Dicky video savā tvitera profilā, piebilstot: “Piektdien. Izglābsim pasauli”.

Lielu popularitāti izpelnījās Lil Dicky 2018. gada komiskā dziesma un mūzikas klips “Freaky Friday”, kurā bija dzirdams gan Kriss Brauns (Chris Brown), gan DJ Khaled, gan Eds Šīrans (Ed Sheeran), gan Kendala Dženere (Kendall Jenner). Pašlaik dziesmai ir gandrīz 500 miljonu skatījumu. Uz doto brīdi amerikāņu reperis ir izdevis vienu albumu ar nosaukumu “Professional Rapper”. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2
 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white