Liams Peins vadīs jaunu BBC mūzikas TV šovu

Publicēšanas datums : 13.10.2017

Liams Peins (Liam Payne) un Džeisons Derulo (Jason Derulo) vadīs BBC jauno mūzikas šovu, kas līdzināsies “Top of the Pops” un “Saturday Night Live”. 

Jau drīzumā Lielbritānijas iedzīvotājus piektdienās priecēs jauns mūzikas šovs. Kā ziņo kanāls BBC, tā nosaukums būs “Izklausās kā piektdienas nakts” (Sounds Like Friday Night) un savu pirmizrādi šovs piedzīvos jau šā mēneša beigās. 

Dzīvās mūzikas šovu producēs Džeimsa Kordena (James Corden) producentu kompānija “Fulwell 73” un to oficiāli vadīs BBC Radio 1 dīdžejs Gregs Džeimss (Greg James) un BBC Radio 1 Xtra Dotty. Taču katrā jaunajā epizodē būs arī slavens viesvadītājs, kas šovam piešķirs savu īpašo odziņu. 

image 1
Greg James & Dotty

Vispirms 27. oktobrī raidījuma vadību savās rokās uzņemsies “Want to Want Me” izpildītājs Džeisons Derulo. 

Sekojošajā nedēļā, 3. novembrī, TV ekrānos figurēs One Direction zvaigzne Liams Peins. 

Zināms, ka šova pirmajā sērijā papildus Derulo kā muzikālie viesi uzstāsies Čārlijs Puts (Charlie Puth) un Džesija Vēra (Jessie Ware). Tāpat arī atklāts, ka Foo Fighters leģenda Deivs Grols (Dave Grohl) parādīsies vienā no šova skečiem. 

Turpretim Peina vadītajā epizodē uzstāsies Liams Galagers (Liam Gallagher). Citi viesi vēl tiks izziņoti. 

Pagaidām, balstoties uz pieejamo informāciju par šovu, izskatās, ka tas būs apvienojums britu slavenajam “Top of the Pops” un amerikāņu “Saturday Night Live”. Proti, tajā būs viss, ko vien varētu vēlēties: komiski skeči, mūziķu priekšnesumi, intervijas, dzīvā publika un daudz kas cits. 

Kā jaunajam TV projektam veiksies, rādīs laiks! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white