Liams Peins uzstāsies kā avatars

Publicēšanas datums : 08.04.2021

Liams Peins (Liam Payne) plāno ieiet vēsturē kā pirmais mākslinieks, kurš uzstājies īpašā papildinātās realitātes (augmented reality) koncertā, kas norisināsies tieši pirms 2021. gada BAFTA filmu apbalvošanas ceremonijas.

Dziesmas “Strip That Down” izpildītājs svētdien, 11. aprīlī piedalīsies īpašā papildinātās realitātes pasākumā, kas radīts visiem mobilo tīklu lietotājiem, izmantojot 5G tīklu. Ekskluzīvā uzstāšanās tiks ierakstīta “dzīvajā” un būs pieejama dziedātāja faniem visā Apvienotajā Karalistē, ja viņi izmantos papildinātās realitātes lietotni “The Round”. Liama uzstāšanās būs vērojama, sākot no 18.45 pēc vietējā laika.

image 1

Runājot par šo pasākumu, Liams sacījis: “Iespēja, ka varēšu uzstāties dzīvajā, izmantojot pats savu avataru, man mazliet mežģī smadzenes...! Ļoti priecājos, ka visi varēs noskatīties, pie kā mēs esam strādājuši. Tehnoloģiju iespējas, kas pieaug katru minūti, ir fenomenālas, nespēju vien sagaidīt, ko mēs darīsim tālāk. Pagaidām jūs visi svētdien varēsiet noskatīties manu BAFTA uzstāšanos, ko mans avatārs nogādās uz jūsu virtuvi, guļamistabu, autobusu vai parku, kurā atradīsities... tiekamies.”

Īpašā tehnoloģija tika izmēģināta uz Samsung Galaxy Z Fold2 5G ekrāna, bet to iespējams izbaudīt arī uz citu viedtelefonu ekrāniem. Sensori piefiksēs katru mākslinieka kustību, bet Liams tāpat lietos īpaši izgatavotu ķiveri, kas fiksēs viņa balsi un sejas izteiksmes, lai sagādātu faniem labāko iespējamo pieredzi.

image 2

Galvenā pasākuma, ko 19.00 pēc vietējā laika pārraidīs televīzijas kanāls “BBC One”, sākumā Liams uzstāsies līdzās sevis paša hologrammai. Tam sekos pati filmu apbalvošanas ceremonija, kurā aktieri, aktrises un citi kino industrijas pārstāvji sacentīsies par Labākā statusu, vismaz Lielbritānijā.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Liam Payne

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white