Liams Peins uzstājies karaliskajai ģimenei

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Mūziķis pieņēma prātīgu lēmumu un atturējās no sava solo debijas hita “Strip That Down” izpildīšanas, tā vietā izvēloties mazliet piemērotāku dziesmu. 

Pirmdien, 12. martā, Lielbritānijā bija liela diena. Drīzumā par princesi kļūstošā aktrise Megana Mārkla (Meghan Markle) pirmo reizi parādījās publiski kopā ar savu nākamo “ģimenes galvu”, karalieni Elizabeti. Un par godu lielajam notikumam viņi bija uzaicinājuši īpašu viesi – Liamu Peinu (Liam Payne). 

image 1
Queen Elizabeth & Liam Payne
 

One Direction dziedātājs pievienojās karaliskajai ģimenei Vestminsteras Abatijā svinīgajā labklājības dienā (svētku diena, kad tiek svinēta visu nāciju, pār kurām karalienei ir kāda ietekme, labklājība) pasākumā. Protams, viņa solo debijas hits “Strip That Down” nav tas piemērotākais muzikālais veikums, ko atskaņot karaliskajai ģimenei, tāpēc viņš lēma par labu Džona Meiera (John Mayer) dziesmai “Waiting on the World to Change”. 

Uz skatuves Peinam pievienojās divi ģitāristi, un viņi visi sēdēja uz bāra krēsliem, sniedzot nevainojamu dziesmas izpildījumu, pret kuru nespētu iebilst pat pats Meiers. 

 

Pagaidām nav zināms, ko par Liama priekšnesumu domā karaliskā ģimene, bet ne viens vien fans šobrīd cer, ka ar to pietika, lai Mārkla un princis Harijs uzaicinātu viņu uzstāties arī gaidāmajās kāzās. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white