Liams Peins un J Balvin izziņo jaunu singlu „Familiar”

Publicēšanas datums : 17.04.2018

Vai esat gatavi, J Balvin un Liama Peina (Liam Payne) fani?

Jau šonedēļ abi dziedātāji laidīs klajā savu sadarbības dziesmu „Familiar”!

„Tas ir noticis! Mans nākamais singls #Familiar ar mana čoma @jbalvin piedalīšanos iznāks šo piektdien!” 24 gadus vecais Peins ierakstījis savā Instagram kontā līdzās singla vizuālā noformējuma attēlam. „Ejiet un jau tagad to iepriekš saglabājiet @Spotify, lai jums ir iespēja būt PIRMAJIEM, kas to dzirdēs!”To, ka starp šiem abiem kaut kas briest, esam zinājuši jau kopš februāra, kad viņi dalījās ar ziņu, ka Maiami kopā filmē mūzikas videoklipu.

32 gadus vecā kolumbiešu mūzikas zvaigzne tolaik savos sociālo mediju kontos bija ievietojis bildi, kurā redzams kopā ar bijušo grupas One Direction dalībnieku.

„Brālis no citas mātes @liampayne,” viņš bija devis tai nosaukumu.

Hermano de otra madre!! Brother from another mother @liampayne

A post shared by J Balvin (@jbalvin) onTurklāt izskatās, ka šī „brāļu” mīlestība nudien ir patiesa, jo arī Peins jau janvārī bija publicējis kopīgu bildi ar J Balvin, kuru komentējis ar vārdiem: „Mans sen zudušais kolumbiešu brālis @jbalvin.”

My long lost Colombian brother @jbalvin

A post shared by Liam Payne (@liampayne) onTāpat neviens nespēj aizmirsts, kā tajā pašā februārī dziesmas „Mi Gente” izpildītājs bija redzams Instagram tiešraidē un tad pārsteidza fanus, savā pārraidē iesaistot arī Peinu.

„Es tev pa šo verķi piezvanīšu un tu ar mani sarunāsies spāniski,” Balvins toreiz sacīja.Peins, kā jau īsts draugs, tiešām atbildēja uz zvanu. Kolumbietis britam apjautājās, kā viņam iet ar spāņu valodu, un Peins bez aizķeršanās atbildēja viņam spāniski.

Atgādinām, ka pagājušajā piektdienā J Balvin laida klajā jaunu mūzikas video savai dziesmai „Ambiente”, kurš tikai pāris dienu laikā kanālā YouTube ticis noskatīts jau 16 miljonus reižu.Nav nekādu šaubu, ka „Familiar” gaida milzu panākumi! Gaidām piektdienu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white