Liams Peins mistiski sasirdzis

Publicēšanas datums : 07.06.2021

 Liamam Peinam (Liam Payne) šobrīd neklājas viegli.

Kādreizējais puišu grupas One Direction dalībnieks cīnās par savu garīgo un fizisko veselību, jo sasirdzis ar kādu mistisku slimību.

Dziesmas “Strip That Down” izpildītājs pirms kāda laiciņa izmantojis savu YouTube kanālu, lai paskaidrotu faniem, kāpēc pēdējo nedēļu laikā neesam no viņa neko dzirdējuši, un atklājis, ka pašreiz diemžēl nejūtas pārāk labi.

Lai gan savu diagnozi dziedātājs nav atklājis, viņš jokojis, ka valkājot sejas masku, lai “neinficētu savu kameru”, bet pēc tam salīdzinājis savu pašreizējo čīkstošo balsi ar to, kāda ir viņa kādreizējam grupas biedram Harijam Stailzam (Harry Styles).

“Man sāk šķist, ka es nemitīgi atdarinu Hariju! Varbūt ir iemesls, kāpēc esmu aizņēmies viņa balsi...” viņš jokojis savā 16 minūšu garajā video uzrunā. Par laimi viņš visus skatītājus nomierinājis, ka mūziķi piemeklējusī sērga neesot Covid-19. “Šīs pāris nedēļas ir bijušas ļoti dīvainas un diezgan nožēlojamas, daudz esmu klepojis, tāpēc lieliski saprotu ikvienu, kurš šobrīd slimo,” nav slēpis dziedātājs. 

Tāpat Liams saviem faniem atklājis, ka šai slimībai, kas nav ļāvusi dziedātājam uzturēt ierasto fizisko aktivitāšu režīmu, bijusi graujoša ietekme arī uz viņa garīgo veselību. Dziesmas “Depend On It” izpildītājs atzinis: “Kad es nevaru trenēties vai fiziski izlādēties, es kļūstu par depresīvu trako.”

Tomēr nav jau tikai sliktas ziņas, jo atpūta vienmēr aizņemtajam dziedātājam nākusi arī par labu – viņš savam dēlam Bēram (Bear), kura mamma ir dziedātāja Šerila Koula (Cheryl Cole), mācot peldēt.

Lai gan atzinis šo procesu par visai izaicinošu, Liams piezīmējis: “Kā tētis es viņu dažreiz viņu pārāk piespiežu, ir grūti atrast pareizo līdzsvaru... Viņa mammai gan tas labi padodas.”

Uzzināt sīkāk par Liama dienām un nedienām vari zemāk!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Liam Payne

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white