Liams Peins labprāt ļaus dēlam dzīvot pie Šerilas

Publicēšanas datums : 12.07.2018

Liams Peins (Liam Payne) neplāno ņemt savu dēlu līdzi koncerttūrē, jo viņš nekad nevēlētos izjaukt mātes un bērna saikni, kas valda viņa dēļa un viņa bijušās draudzenes Šerilas Koulas (Cheryl Cole) starpā.

Kādreizējais puišu grupas One Direction dalībnieks jau kopš sava dēla Bēra (Bear) dzimšanas pagājušā gada martā ir mēģinājis sabalansēt savu privāto un profesionālo dzīvi. Tāpēc, lai gan Liams un viņa bērna māte vairs nav kopā, dziedātājs licis manīt, ka viņš labprāt ļauj puikam dzīvot kopā ar savu mammu, vismaz kamēr Bērs mazliet paaugas.

image 1
Cheryl Cole & Liam Payne


„Mazuļiem ir vajadzīga viņu mamma; Es nekad nevēlētos nostāties viņiem abiem pa vidu,” Liams pastāstījis portālam People.com. „Patiesībā man bija vieglāk doties koncertturnejā, zinot, ka pašlaik viņam ir nepieciešama tikai mamma. Tagad viņš uz mani skatās un rāda ar pirkstu: „Re, kur tas jautrais puisis!” Viņš zina.”

image 2
Liam Payne


Tomēr dziesmas „Strip That Down” izpildītājs atzinis, ka Bēra pieaugošā spēja atpazīt cilvēkus padarot viņa došanos darba gaitās arvien smagāku un viņš baidoties no dienas, kad Bērs sāks raudāt, redzot, ka viņa tētis dodas uz durvju pusi.

„Tagad tas mani apbēdina arvien vairāk, šī došanās prom, jo es zinu, ka viņš vēlēsies mani redzēt,” sacījis Liams. „Taču pagaidām viņš vēl nav nonācis līdz tai stadijai, kad raud, kad es eju prom; tā būs absolūta traģēdija; es tam neesmu gatavs.”
Liams un Šerila 2016.gadā kopā bija pavadījuši tikai dažus mēnešus, kad kādreizējā meiteņu grupas Girls Aloud dalībniece atklājusi, ka ir stāvoklī. Bēru viņi pasaulē sagaidīja 2017.gada martā.

image 5
Cheryl Cole & Liam Payne


24 gadus vecais Liams apgalvojis, ka „vienmēr gribējis būt jauns tētis”, taču, kad bijis puikas gados, nekad nav varējis iedomāties, ka ceļos pa pasauli, koncertēs un reizē mēģinās būt arī labs tētis.

„Es tiešām nekad nedomāju, ka nonākšu tādā stāvokli,” viņš atzinis.

image 3
Liam Payne


„Kad es esmu mājās, es esmu tētis. Tad, kad es strādāju, es pieredzu visas šis trakās lietas. Esmu kļuvis pazīstams kā tētis Montana (Dada Montana),” Liams smējies, atsaucoties uz Mailijas Sairusas (Miley Cyrus) seriālā „Hanna Montana” („Hannah Montana”) atveidotās varones dubulto dzīvi.

Tomēr britu smukulītim pietrūkstot tā laika, ko viņš nepavadot kopā ar savu mazuli, jo Bērs mainoties katru dienu.

image 4
Liam Payne


„Būt prom no mājām, atrasties koncertturnejā ir bijis ļoti grūti,” atzinis Liams. „Laiks vienkārši paskrien tik ātri… Es uz viņu paskatos un nodomāju: „Kur gan palicis mans mazais dēliņš?” Viņš staigā pa māju, izliekoties, ka viņa tētis ir telefons. Viņš ir lielisks. Un ar viņu nekad nav garlaicīgi. Man ļoti patīk pavadīt laiku kopā ar viņu.”

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white