Liams Peins atliek albuma izdošanu, lai tajā iekļautu jaunas dziesmas par Šerilu

Publicēšanas datums : 06.07.2018

Tiek ziņots, ka pēc šķiršanās no draudzenes Šerilas Koulas (Cheryl Cole) Liams Peins (Liam Payne) esot nolēmis aizkavēt sava debijas albuma izdošanu.

Pirms tam tika ziņots, ka Liams esot pabeidzis darbu pie albuma un gatavojas to laist klajā 14.septembrī. Tomēr kādreizējais puišu grupas One Direction dalībnieks pēc savas šķiršanās no Šerilas, kas ir viņa dēla Bēra (Bear) māte, plānojot jau gatavo albumu pārtaisīt.

image 1
Liam Payne; Cheryl Cole


Kā ziņojis britu laikraksts „The Sun”, dziesmas „Strip That Down” izpildītājs tagad plānojot albuma piešķirt „introspektīvāku, urbānu skanējumu” un tajā tikšot iekļautas arī dziesmas par viņa attiecībām ar Šerilu.

„Viņa komanda drudžaini meklē jaunas dziesmas,” kāda zvaigznei tuvu stāvoša persona pastāstījusi laikrakstam, piebilstot, ka Liams nesen pats Londonā strādājis pie jaunam dziesmām.

image 3
Liam Payne


„Viņi vēlas albumu laist klajā septembrī, bet ir iespējama kavēšanās, jo nekas vēl nav pabeigts. Viss ir it kā pakārts gaisā.”

Vēl pagājušajā mēnesī intervijā portālam Billboard.com Liams apgalvojis, ka albums esot pabeigts un runājis par darbu kopā ar tādām zvaigznēm kā Eds Šīrans (Ed Sheeran), Makss Martins (Max Martin) un Stīvs Maks (Steve Mac).

image 4
Liam Payne; Ed Sheeran


„Mums ir pāris balāžu. Man ir dažas dziesmas, ko es īpaši esmu veidojis One Direction faniem – nav tā, ka viss albums būtu bāzēts uz repu un hip-hopu,” viņš skaidrojis. „Vienīgais veids, kādā to spēju aprakstīt, ir, ka tas ir ļoti eklektisks, gandrīz kā mūsdienu top hitu pleiliste.

Iedomājieties par cilvēkiem, kuriem ir pleilistes un kuri ir pieraduši vienlaikus dzirdēt tik daudz dažādu balsu – Quavo, Edu Šīranu, Čārliju Putu (Charlie Puth), Zedd.”

image 2
Zedd


Tomēr kāds cits ziņu avots „The Sun  apgalvojis, ka Liams joprojām rakstot un ierakstot jaunas dziesmas un joprojām ir albuma radīšanas procesā.

„Liams vienmēr kaut ko raksta un ieraksta,” stāstījis ziņu avots. „Kopš pagājušā gada beigām viņš beidzot ir atradis savu skaņu un tas ir ietekmējis to, kā viņš izvēlas dziesmas albumam. Tas izklausās tiešām lieliski, Es zinu, ka viņš nespēj vien sagaidīt, kad cilvēki to izdzirdēs.”

image 5
Liam Payne


Nu, izskatās, ka gan mums, gan Liamam tomēr vēl nāksies pagaidīt! Eh!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white