Liama Peina skaistuma noslēpums

Publicēšanas datums : 15.01.2021

Tas nav godīgi!

Skatoties Liama Peina (Liam Payne) nevainojamās bildes Instagramā, viņa fani un sekotāji ir pārliecināti, ka mūziķim ir kāds īpašs skaistumkopšanas rituāls, ar kuru steidzami jāpadalās. Tomēr 27 gadus vecais mākslinieks, kuru par savu reklāmas seju bieži vien izvēlas kosmētikas gigants Hugo Boss, apzvēr, ka tā nemaz neesot patiesība.

“Kaut nu man tāds būtu!” atbildējis kādreizējais puišu grupas “One Direction” dalībnieks, kad viņam jautāts par ikdienas skaistumkopšanas rituāliem. “Dienas krēms ar kolagēnu un nakts krēms ar kolagēnu ir vienīgās lietas, par kurām varu teikt, ka tās regulāri lietoju. Un tad vēl dažus mitrinātājus. Taču es tikai varu vēlēties, kaut būtu tik organizēts, lai man būtu savs rituāls.”

Tomēr ir viena lieta, ko mūzikas zvaigzne regulāri iekļauj savās ikdienas higiēnas procedūrās, un tās ir smaržas. 

Pareizā smaržu izvēle Peinam esot ļoti svarīga. “Arī mūzikā, ja tu sevi neizpaud pareizajā veidā, tev nekas tā īsti nesanāks. Ir ļoti viegli kopēt citus cilvēkus, kuriem labi veicas un kurus tu uzskati par veiksmīgiem. Tā ir viena no lietām, ar kuru mums katram jācīnās, darot savu ikdienas darbu. Tāpēc atrast kaut ko savu ir ārkārtīgi būtiski.”

Kas attiecas uz paša Liama ikdienas darbu, viņš žurnālam “People” atzinis, ka viņa darba grafiks kopš pandēmijas sākuma neesot jūtami mainījies.

“Esmu diezgan noguris,” atzinis dziesmas “Naughty List” izpildītājs. “Viena no visgrūtākajām lietām pandēmijas laikā ir strādāt no mājām un mēģināt sabalansēt savu personisko dzīvi ar darbu, kad realitātē starp šīm abām lietām vairs nepastāv fiziska robeža.”

Tomēr zvaigznei izdevies atrast arī 2020. gada sudraba maliņu. “Manuprāt, tas mums visiem ir ļāvis beigt uzskatīt daudzas lietas par pašām par sevi saprotamām, kļūt mazliet pateicīgākiem par to, kas mums ir... patiesībā tas ir pat skaisti.”

Nevaram nepievienoties!

Foto: liampayneofficial.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā  

Mākslinieki: Liam Payne

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white