Latvijas radiostaciju debesjumā uzmirdz jauna zvaigzne – EHR Latviešu Hiti

Publicēšanas datums : 23.11.2021

 

Populārākais EHR interneta kanāls „Latviešu Hiti”, kas ik mēnesi aizsniedz ap 20 tūkstošus klausītāju, tagad ir dzirdams arī FM apraidē. Kopš 20. novembra jaunā radio stacija sākusi skanēt Ventspilī un tās apkārtnē 94.5 FM.

“Latviešu Hiti” turpinās darboties kā ierasts arī tiešsaistē EHR mājas lapā un EHR mobilajā aplikācijā, un jau nākamā gada laikā iecerēts paplašināt “Latviešu Hiti” FM apraidi citās Latvijas lielākajās pilsētās, tādējādi, ļaujot EHR Mediju Grupai nostiprināties Latvijas tirgū kā auditorijas līderim starp vadošajām radiostaciju grupām.

Klausītāju iemīļotie “Latviešu Hiti” turpinās atskaņot šī gadsimta nozīmīgāko pašmāju mūziķu dziesmas, tā atbalsot talantīgākos Latvijas mūziķus - savējos. 

“Esmu priecīgs un lepns, ka esam varējuši realizēt “Latviešu Hitu” palaišanu FM apraidē. Jauna radiostacija parādās reti, tāpēc tas ir divtik īpašs notikums. Mēs esam dziedātāju tauta, tāpēc vēl viens kanāls, kas īpaši atbalsta savējos ir liels ieguvums mūsu sabiedrībai. “Klausies savējos!” ir EHR “Latviešu Hitu” devīze, kas ikdienā atgādinās klausītājiem, cik nozīmīgs ir viņu atbalsts vietējiem censoņiem.” norāda zīmola vadītājs Mārtiņš Goldbergs.

Tāpat programmas veidotāji apņēmušies 2022. gadā paplašināt ēteru ar dzīvespriecīgiem raidījumiem un jaunām ētera personībām.

 

EHR Mediju Grupā ietilpstošās radiostacijas EHR, EHR Superhits, EHR Russkie Hiti, EHR Latviešu Hiti un grupas jaunpienācējs Retro FM ik mēnesi aizsniedz 655 tūkstošus lielu auditoriju, kas ir teju puse no visiem Latvijas radio klausītajiem, esot pārliecinoši populārākā mediju grupa –jauniešu vidū.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white