“LATVIEŠU REPA HITI” kanāla atklāšana Live video!

Publicēšanas datums : 03.11.2022

 Esi pirmais, kas uzzina visu jaunāko Latviešu repa scēnā!

Jau šajā piektdienā 4.11. pl. 18:00 pieslēdzies video tiešraidē Tiktok profilā ehr_life un EHR YouTube kontā. Video tiešraides studijā viesosies vieni no skaļākajiem latviešu repa pārstāvjiem - Gustavo, Ozols, Ods un Deniss Stepanovs - mētāsim jokus, reposim pantus un baudīsim piektdienas atmosfēru!

Bet, arī Tev ir iespēja piedalīties video tiešraidē, uzdodot savus jautājumus un komunicēt ar rīmju meistariem - atver Telegram aplikāciju un raksti https://t.me/ehr_life visu, par ko vēlies saņemt mākslinieku atbildes - čats būs neatņemama šīs tiešraides sastāvdaļa - sajūties kā Vī Ai Pī, jo būsi aci pret aci ar savu feiverit reperi!

Jau no plkst. 16:00 video tiešraidi iesildīs EHR Tik Tok sejas @ehr_eli un @sintijaturkopole - bliez iekšā pa burtiem un piedalies!

Brīdinām! “Latviešu repa hiti” satur plaša klāsta leksiku un bagātīgu māksliniecisko izteiksmes līdzekļu lietojumu. Starp metaforam, salīdzinājumiem, vārdu spēlēm dzirdēsi arī lamu vārdus, vulgārismus un cita veida vienkāršrunu. Šis kanāls var saturēt necenzētu leksiku. Iesakām to klausīties tikai personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.

"Latviešu repa hiti” skan arī Android Auto un Carplay. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white