LATVIEŠU RADOŠĀ SKATUVE

Publicēšanas datums : 04.07.2022

Ar jaunām tēmām, idejām un viesiem Latviešu Hitu ēterā atgriežas raidījums “Latviešu radošā skatuve” un tā stilīgā vadītāja KATŌ

Raidījuma 3. sezonā esam spēruši soli uz priekšu – no mūzikas industrijas, kas bija raidījuma primārais fokuss 1. un 2. sezonā, šajā sezonā pievērsīsimies plašākam kultūras un radošo industriju tēmu lokam. Raidījumā tiksies Latvijas slavenības, mākslinieki un radošo industriju profesionāļi, lai runātu par aktuālo Latvijas kultūras un radošajā dzīvē. Īpašu uzmanību pievērsīsim radošo industriju biznesa lielākajiem izaicinājumiem, mākslinieka karjeras veidošanai un attīstībai, kā arī sadarbībai ar citām industrijām, lai sniegtu ieskatu par tādām tēmām kā digitālā transformācija un ekonomika, tehnoloģiju iesaiste mākslas produkta jaunradē, uzņēmējdarbības veidi kultūras un radošajās industrijās, mākslinieka karjeras plānošana, mārketinga izaicinājumi u.tml.

 

image 1

Raidījums skanēs EHR Latviešu Hiti ēterā katru ceturtdien plkst. 19.00 no 7. jūlija līdz 27. oktobrim.

Raidījuma pilno versiju var klausīties radio Latviešu Hiti ēterā, EHR mājaslapā un EHR Radio aplikācijā sadaļā PODKĀSTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par raidījuma “Latviešu radošā skatuve” saturu atbild EHR Latviešu Hiti.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white