LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE: šīs nedēļas viesi

Publicēšanas datums : 19.06.2020

Katru nedēļu, EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā skan raidījums par latviešu mūziku – “Latviešu mūzikas skatuve”, kuru vada jaunā dziedātāja Patrisha. Raidījumu var klausīties arī EHR mājaslapā un aplikācijā sadaļā PODKASTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

image 1

Kā džeza mūzikas pamati palīdz darbojoties citos mūzikas žanros? Vai Latvijas publika ir pieradusi pie soulmūzikas un gospeļmūzikas un kā mūziķa izaugsmei palīdz darbošanās dažādos mūzikas žanros? Par karjeras veidošanu mūzikā sarunājās dziedātājas Kristīne Prauliņa un Annemaria. Šo raidījumu klausies šeit - EHR mājaslapā un aplikācijā sadaļā PODKASTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

image 5

Šiem mūziķiem pasaule ir atvērta un robežas viņiem neeksistē. Kāda ir bijusi starptautiskās darbības pieredze un kā Latvijas klausītāji atšķiras no citiem? Par to sarunā ar Carnival Youth un Chris Noah! Klausies to šodien plkst. 14:15, 15:15, 18:15 EHR ēterā un plkst. 15:15, 16:15, 18:15 EHR Superhits ēterā, bet raidījuma pilno versiju klausies plkst. 14:00 EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

image 6

Divi Latvijas mūziķi, par kuriem sabiedrība runā skaļi un kuri nebaidās izteikt savu viedokli. Kāda ir mākslinieka atbildība publiski paust savu viedokli? Un, kā atļaušanās būt godīgam ietekmē karjeru mūzikā? Par to rīt, 20. jūnijā, sarunā ar Ralfu Eilandu un Aivo Oski. Šo raidījumu klausies plkst. 14:15, 15:15, 18:15 EHR ēterā un plkst. 15:15, 16:15, 18:15 EHR Superhits ēterā, bet raidījuma pilno versiju klausies plkst. 14:00 EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

image 7

Tiekamies EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu Hiti ēterā!

 

Raidījums “Latviešu mūzikas skatuve” top NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

Klausies EHR kanālus un podkāstus savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white