LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE: šīs nedēļas viesi

Publicēšanas datums : 12.06.2020

EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā startējis jauns raidījums par latviešu mūziku – “Latviešu mūzikas skatuve”, kuru vada jaunā dziedātāja Patrisha. Raidījumu var klausīties arī EHR mājaslapā un aplikācijā sadaļā PODKASTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

image 1

Kādi ir reālistiski mērķi Latvijas mūzikas industrijā un vai mūziķis mūsdienās var nodarboties tikai ar mūziku? Vakardienas raidījumā savā pieredzē dalījies dziesminieks un ētera personība Goran Gora, kā arī jaunais dziedātājs Toms Kalderauskis. Šo raidījumu Tu drīz varēsi noklausīties EHR mājaslapā un aplikācijā sadaļā PODKASTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

image 5

Kā veidot saikni ar savu auditoriju un kāda ir sociālo mediju nozīme šajā procesā? Vai online koncertiem ir nākotne? Par karjeras veidošanu mūzikā savā pieredzē jau šodienas raidījumā dalīsies dziedātājas Dināra Rudāne un Alise Haijima. Klausies to šodien plkst. 14:15, 15:15, 18:15 EHR ēterā un plkst. 15:15, 16:15, 18:15 EHR Superhits ēterā, bet raidījuma pilno versiju klausies plkst. 14:00 EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

image 6

Vai Latvijas hip hops piedzīvo zelta laikus un, kā piederība kopienai ietekmē Tavas mūziķa karjeras iespējas? Kas ir tās tēmas, par kurām svarīgi ir runāt Latvijas hip hop māksliniekiem? Par to rīt, 13. jūnijā, sarunā ar Edavārdiem un jauno latgaļu reperi Ūgu. Šo raidījumu klausies rīt plkst. 14:15, 15:15, 18:15 EHR ēterā un plkst. 15:15, 16:15, 18:15 EHR Superhits ēterā, bet raidījuma pilno versiju klausies plkst. 14:00 EHR Latviešu Hiti mūzikas kanālā.

image 7

Tiekamies EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu Hiti ēterā!

 

Raidījums “Latviešu mūzikas skatuve” top NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

Klausies EHR kanālus un podkāstus savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white